Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentsen ez? Most akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez? Most akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

A Facebookon megismertem egy fiút.2 napig egyfolytában beszélgettünk.Megbeszéltük hogy hamarosan találkozunk.Aztán a beszélgetések abba maradtak.Fogtam töröltem az oldalamról.Majd elkezdett hiányozni és újra bejelöltem.Visszajelölt azonnal.Megkérdeztem tőle hogy haragszik-e rám.Azt mondta nem haragszik csak sok a dolga meg fáradt meg dolgozik is.

Ettől függetlenül sokat van fenn chaten.De nem egyfolytában hanem kb.fent van 1 percet lemegy utána megint feljön 10 perc múlva megint lemegy.Ha írok neki megnézi vagy küld egy matricát.A találkozónk 2 hónap múlva lenne...Nem értem mit akar...


20/L


2015. jún. 23. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne 2 hónap múlva találkozzatok, hanem 2 nap múlva. Akkor ki fog derülni minden. Arra tippelek, hogy vagy van valakije vagy nem érdekled.
2015. jún. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Most akar tőlem valamit vagy nem?"


Ha nem mondott ilyet határozottan és félreérthetetlenül, akkor nem.

A viselkedése nem utal érdeklődésre.

De ahogy látom, ez javarészt Rajtad is múlik, hiszen Te is csak várod a sült galambot, és fogalmad sincs, hogy Te is alakítója lehetnél a történéseknek.

2015. jún. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Fogtam töröltem az oldalamról.Majd elkezdett hiányozni és újra bejelöltem."

Ha a beszélgetések alatt is ennyire szeszélyesnek tűnsz, én se törném magam, mert az ilyen lánnyal MINDIG problémázás van.

2015. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ne drámázz!

Főleg azt felejtsd el ...

De a többiek is!

... hogy azt lesik kommunikácios appokon, mikor van online, elérhető, stb. !

Megbizhatatlanok és félreértések lehetnek belőle!

2015. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Kik a megbízhatatlanok? Nem értem.
2015. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!