Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnél az exeddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél az exeddel?

Figyelt kérdés
Feléledhetnek a régi érzések ha csak pár hónapja szakitottunk?

2015. jún. 23. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ti dolgotok!
2015. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Felmerülhetnek, de azok az okok is ami miatt szakítottatok. Egyébként meg igen, lefeküdnék, még azzal is, akit azért rendszeresen nem szeretnék látni. Egy éjszaka belefér nosztalgiázni.
2015. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MolotovPunk ***** válasza:

Ez kapcsolattól függ.

Szerintem amúgy nem.Fel melegítve maximum csak a töltött káposzta jó.Régi kapcsolati dolgok újrakezdésére kevés esély van.Illetve van rá csekély esély,de pár héttel/ hónappal később ismét szakítás lehet a vége.

Egyébként velem is fordult már olyan elő,hogy egy régi ex csajommal lefeküdtem ismét,de nem lett utána belőle semmi komoly kapcsolat dolog...szerelem meg pláne nem.

2015. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem. Van tartásom, nem vagyok rászorulva semelyik ex pinájára sem.
2015. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Kúrd, s keményen rongyba rakd,

s el ne téveszd a bejáratot,

ha a farkadra akad,

tedd, tedd be,

be de jó mélyen!

2015. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen viszonyban váltatok el. Nekem volt olyan kapcsolatom, ami barátsággal ért véget és igen, volt utólag is egy alkalom, amikor szexszeltünk. Azóta is barátok vagyunk, már 10 éve. Csak beláttuk, hogy nekünk nem együtt kell folytatnunk. Nem minden szakítás jár balhéval és igénytelen kiabálással. Vannak felnőtt kapcsolatok is, ahol értelmesen lehet továbblépni.
2015. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én egyikkel sem. Én mindig akkor jutottam el a szakításig, mikor már nem kívántam a másikat szexuálisan. Nos ha akkor nem kívántam, akkor nyilván most sem. Szóval szerintem aki túl van az exén és lezárta érzelmileg a kapcsolatot, az nem is akarna lefeküdni vele. Persze lehet, hogy én vagyok a mutáns...
2015. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Az ilyen úgyis komolyra fordul, a régi problémák meg kinek kellenek??
2015. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az esély meg van rá hogy ujra fellángoljon a szerelem, ha mindketten ezt akarjátok! Én 11 év után is megtenném (sex) az exemmel! :) Egyébként miért szakitottatok?
2015. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan akivel lefeküdnék,mert már egyik sem vonz,független attól hogy haragban váltunk el vagy sem.
2015. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!