Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél az exeddel?

Figyelt kérdés
Fél éve külön vagyunk a sráccal.ezalatt 4szer voltunk úgy együtt.azt mondta,h elege van belőle,h "zaklatom".de ha annyira elege lenne akkor nem lennénk úgy együtt.Nem?ha találkozunk,utána vmilyen hülye dumával felhiv.csak kihasznál vagy érez még irántam vmit?
2010. ápr. 30. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi igen?
2010. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
hülye vagy kihasznál
2010. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi a szakítás után 5 évig rendszeresen szexeltünk. :D

Nincs ebben semmi. Stabil rendezett nemi életem volt úgy is hogy nem volt senkim.

Teljesen jó ez. És nincs kockázat, hogy milyen, meg egészséges e meg ilyesmi. Egyértelmű miről szól és ha jó akkor miért ne?

2010. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen.
2010. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen.
2010. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
igen.
2010. máj. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen, és ma már megint együtt vagyunk: Jó dolog ez, izgató:)
2010. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nincs ebben. Az eddigi pasijaim közül az exemmel volt legjobb az ágyban. Ezt ő is így gondolja, viszont nem pendülünk egy hullámhosszon más dolgokban, ezért szétmentünk, de a szex az azóta is ,,közös elfoglaltság" közte és köztem. :)
2010. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az exemmel nem, de a mostani pasimmal, ha szakítanék, biztos, amíg nincs neki se meg nekem se újabb. De mi nem fogunk szakítani:D Na szóval ott kezdődik a dolog, hogy a szexhez két ember kell, tehát felhív, te meg mész, pedig mindketten tudjátok, miről lesz szó. Szerintem vonzódik irántad testileg,ha már lelkileg nem is. De jobb ezt tisztázni, kérdezz rá, hogy akkor most mi van.
2010. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!