Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt folyamatosan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt folyamatosan azt hangoztatják hogy ők egy fillért nem költenek/költenének egy nőre, mégis ezt hogy gondolják gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Akárhova mennek a nővel,mindenhol a nő fizeti a saját részét ? Mindenki megveszi a saját gombóc fagyiját,pizzáját,lángosát,üdítőjét,moziban a jegyét,elkéri a nőtől a benzinpénzt meg ilyenek ? Aztán dugibugiznak,a csaj meg megy haza ? És vannak ilyen nők akik ebbe belemennek,és ilyen sóher férfiakkal együtt vannak ? Ez hihetetlen számomra.
2015. jún. 23. 20:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

A gyakorlatban én ezt úgy gondolnám, hogy egyszer én hívom meg moziba, egyszer pedig ő. Technikailag költök rá, de gyakorlatilag mégsem.


Normális párkapcsolatban elvileg így kéne működnie a dolgoknak szerintem. Mondom ezt úgy, hogy az előző 2,5 éves kapcsolatomra durván kétmilliót elszartam ilyen-olyan dolgokkal kapcsolatban. Egyszer lehet hülyének nézni, többet nem.

2015. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
2 milliót elköltöttél valakire, aki ezt nem érdemelte ki, ergo innentől egy kávé árát is sajnálnád attól, aki talán a gyermekeid anyja lesz. Érdekes logika.
2015. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

Volt ilyen exem. Igazából teljesen logikus volt, én is diák, ő is diák, egyikünknek sem volt pénze szinte soha, ha mégis mentünk valahova, akkor valóban feleztünk- néha volt, hogy meghívott egy fagyira, de az nagyon ritkaságszámba ment. Nagyon logikus volt, de néha kicsit rosszul esett. Főleg, mikor a kindertojás árát is megfeleztette velem :D Azért, jó nagy sóher volt. De meg is kaptam szakítás után, hogy milyen pénzéhes vagyok...


Én személy szerint nem várom el, hogy sose kelljen fizetnem semmit és mindent ő pénzeljen, sőt. Teljesen rendben voltam ezzel a helyzettel. Csak az esett rosszul igazán, hogy sosem kedveskedett egy csokor virággal, sosem volt igazán "randi" a randi, hanem inkább egy baráti találkozás- mert nálam sajnos eléggé az él a fejemben, hogy ha magamnak fizetek, az baráti találkozó. Nem elvárásképp, egyszerűen csak az elképzelések, sémák a fejemben valahogy így néznek ki :D


Jelenleg a párommal közös kasszán vagyunk. Nem sokat nyom a latban tehát, hogy ki fizet és mit, kinek a pénze, kinek a fizuja. De mielőtt ez lett volna a helyzet, akkor is gyakran meghívott vacsorázni, fagyira, ilyesmi, ahogyan azt időnként én is megtettem. Egyrészt jelentősen romantikusabb, határozottan randis jellege volt így a dolgoknak (az én elcseszett elképzelésem szerint is), másrészt meg bár kb ugyanott voltunk anyagilag, mintha feleztünk volna, nem rontott a dolog hangulatán, hogy számolgatni kelljen, most akkor ki mit evett mennyiért, és akkor az ő részét kifizesse a másiknak.

2015. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, én nem tudnám elképzelni, hogy nem fizetem a barátnőm jegyét, nem hívom meg ebédelni, vagy a kedvenc kávéjára. Nekem ez tök alap, és meg is tehetem.


Amikor ő meg akar hívni egy fagyira, az már bántani szokta az önbecsülésem, mert engem nem kell meghívogatni, keresek eleget ahhoz, hogy bármit megvegyek magamnak.

2015. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Úgy látom elég sok minden változott itt pár év alatt.Olyan férfivel még életemben nem találkoztam,aki azt mondta volna ha elmentünk valahova (akármilyen hely,program volt),hogy azt felesben kell fizetnünk,vagy fizessem ki amit elfogyasztok.Ki tudtam volna,de teljesen természetes volt mindig is,hogy a férfi fizet.Ha egy férfi ismerősömmel mentünk például étterembe,ahol én fizettem,kellemetlenül éreztem magam a pincér előtt,mert szerintem nagyon furcsa ha egy nő fizet,a férfire nézve férfiatlan dolog,vagy hogy mondjam.De az is elég béna mikor egy étteremben mindegyik előveszi a pénzét,és akkor elkezdik számolgatni ki mennyit fizet.Mindegy,mindenki úgy csinálja ahogy akarja,én örülök hogy még nem találkoztam ilyen pasikkal.
2015. jún. 23. 22:10
 16/24 anonim ***** válasza:
15: Miért irritál ennyire, ha valaki eltér a nemi szerepektôl?
2015. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

hát figyelj egy modern nő keres magára :S nem sarokról szedem be a nőket hogy fizessek is.Attól hogy p*nád van nem jogosít fel kedvezményekre.



minden kölcsönösen működik,de hát ittenieknek magyarázd már meg :D kár bármit......



ha lenne pénzed fizetnéd a magadét,ez is fail :D tudom mert ismerem mi a helyzet.


az hogy te eltartott vagy, nem dicsekedni való dolog szerintem :D hála isten ilyen "nők" csak játékszerek....undorító hozzá állás egyébként hiába pontoz le bárki.


akinek van pénze az nem akarja hogy lehúzzák egy két szerencsétlent kivéve.



aki meg attól érzi férfinak magát mert másra költ hát valahol neki is érezni kell......:D


hihetetlen mekkora feminista vagyok újabban!! :/de epic

2015. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%

Nekem még nem volt dolgom olyan férfival aki nem akart volna kifizetni egy kávét vagy egy egyszerübb vacsit (nem sztárséf éttermében) Szóval akit egy ekkora beruházás is megvisel annak elkellene gondolkodni hogy szükséges-e a barátnő számára. Mindenki az apróját keresi a fizetésnél, egy müsorszám XD

Annyi magányos srác van itt az oldalon is, mégis sok férfi állítja hogy nem költ nőre. Akkor majd lesz aki más költ rá.

2015. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Én nem várom el a férfiaktól, hogy fizessenek bármit is, de jólesik. Mindenesetre inkább választok olyan férfit, aki meghív egy kávéra, mert tapasztalataim szerint teljesen más a mentalitásuk, mint azoknak, akik mindenen kínosan osztozni akarnak. Lám, itt is: a "fizesse mindenki a magáét" mentalitáshoz szinte kivétel nélkül a nők lenézése, és az önsajnáltatás párosul. Ilyen pasival pedig tuti nem tudnék mit kezdeni.


Egy párkapcsolatban a nő ezerféle más "szívességgel" tudja meghálálni az ilyen típusú törődést, például megfőzi a férfi kedvenc ételeit, süt neki egy sütit, stb. Sőt, ha szigorúan vesszük, hosszú távon a nő ingyen háztartási alkalmazottá válik, amiért egy kávé igazán nem nagy ár... :P

2015. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"kellemetlenül éreztem magam a pincér előtt"---mert nő létedre a saját pénzed költötted? Inkább lettél volna rá büszke!


Velem előfordult már, hogy feminista nővel randiztam, hangoztatta mennyire elítéli, ha a férfi kihasználja a nőt. Kérdeztem mi a véleménye az anyagi kihasználásról, hogy a nőket csak a pénz érdekli a mai világban és egzisztencia nélkül egy férfi lehúzhatja magát. A reakció azonnali volt 2 k*** nagy pofon, meglepődni sem volt időm.


Kértem a számla rám eső részét, ezen szintén megsértődött, jött utánam mint egy pitbull és nyomatta őrjöngve a hülyeségeit.

Csak röviden felsorolás szerűen: csak meg akartam b**ni, kihasználtam (de mivel???), egoista önző f*** , hímsoviniszta, nőgyűlölő, egy utolsó paraszt, ...

2015. jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!