Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leírtátok az érzéseiteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leírtátok az érzéseiteket (plátói szerelem, vagy bizonytalan szerelem), akkor utána jobb lett nektek?

Figyelt kérdés

Visszatért később a "szenvedés" vagy teljesen elmúlt?


Én ma vettem rá magam,hogy leírjam az érzéseim,mert nem igazán mondhatom el az illetőnek,és gondoltam egy próbát megér.Ma jobban érzem magam tőle sokkal,de holnap lehet ugyanolyan rossz lesz.

Van ilyen tapasztalatotok?


2015. jún. 23. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy nem adtátok oda neki amit írtatok róla,hanem csak magatoknak írtatok.
2015. jún. 23. 21:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az érzéseimről kellene írnom abból meglehetősen rövid könyv lenne (0 oldal).
2015. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem lett még tőle jobb. Viszont az idő megoldotta.
2015. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: jobb leírni, kiírni magadból. Nem lett jobb nekem, én próbáltam.
2015. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21:23-nak: jelenleg jobban érzem magam,de szinte biztos vagyok benne,hogy ez csak átmeneti.
2015. jún. 23. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért elmondanád ha szépen megkérlek h miért nem mondhatod el az illetőnek?
2015. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Többek között azért,mert nem egyedülálló.(Én az vagyok,dehát ő nem).Ez a legfontosabb oka.
2015. jún. 23. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos? Láttad ismered ezek szerint?
2015. jún. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,ez biztos.Láttam.

:/


(Ennek ellenére meg szeretném említeni,hogy máshogy viselkedik kicsit akkor is,mikor kettesben vagyunk,meg akkor is,mikor nem.Ezt bővebben nem fejtem ki,legfeljebb privátban.)

2015. jún. 24. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!