Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik akár itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik akár itt az oldalon is, kanoknak, bakoknak nevezik a férfiakat, milyen párkapcsolatra számítanak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

És akik a nőket pic$ának, meg riban€nak nevezik? Mert az oldalon rengetegszer olvasni ezt, és ezt általános jelzőként használják. (Leginkább azok, akiknek nem jut, és sír a szájuk....)


(Nő vagyok amúgy, sose használom az általad említett szavakat, de még csak nem is találkoztam velük.)

2015. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyanra, mint azok a férfiak, akik 0-24-ben itt sírnak, hogy a nők nem is nők és még szexre sem jók, meg hogy minden nő undoríró r.i.b.a.n.c.
2015. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Eddig ilyennel itt még én sem. De a ribizést már tapasztaltam.



xx/ F

2015. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Viccesek ezek a nők.
2015. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aki keres, talál! Sokat talál!
2015. jún. 24. 11:07
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
ezek a tipikus nők akik a szuper macsókkal kavarnak aztán itt sírnak hogy lefeküdtek az első randin aztán azóta nem keres :D
2015. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Kövezzetek meg, de velem előfordult már, hogy elhagyta a számat hasonló, csak rohadtul nem férfifikázó szövegkörnyezetben. Poénkodtam vele, és kész. Nem így szoktam beszélni róluk, ha komoly a téma. Ehhez mérten természetesen azon sem sértődöm meg feltétlen, ha valaki szukákat vagy nőstényeket emleget - ez a kontextustól függ. Ha meg valaki komolyan is gondolja ezt a hangnemet, az nyilván ki van ábrándulva az ellenkező nemből, szóval nem valószínű, hogy annyira epekedik egy párkapcsolat után.
2015. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

na hát a bakot sosem olvastam még itt :D

én a "hímnemű" elnevezésen vagyok kiakadva (meg a párján a nőneműn) mert olyan okoskodó és primitív

2015. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem semmi gond ezzel a megfogalmazással, még muris is egy kicsit. :)


---


l = 16 cm

d = 4,5 cm

2015. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Állatira? :D
2015. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!