Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megoldás lehet erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldás lehet erre a "problémára"?

Figyelt kérdés

Páromról tudni kell hogy nem a szavak embere,elmondja hogy szeret és időnként azt is hogy ha nem találkozunk,hogy hiányzom neki.Ezzel nincs is gond.Viszont az utóbbi időben olyan rideg.Tetteiben sem igazán nyilvánul meg az,hogy mennyire szeret,pedig tudom hogy így van.Általában mindig én mondom hogy mikor találkozzunk,hogy jó lenne őt látni stb.Sokszor gondolkozom azon mivel lephetném meg őt,hogyan kedveskedjek neki,ő nem igazán.Nekem ez rosszul esik,már elmondtam neki többször is,mi a problémám.Tudom,hogy neki is jól esnek az apróságok,és még ha nem is mondja,szereti hallani hogy szeretem,meg milyen jó pasi stb.


Arra gondoltam,alább hagyok ezekkel a dolgokkal,most nem fogom keresni annyira,hátha így rájön hogy milyen érzés,és hogy nekem mi is a problémám.Szerintetek ez beválthat?

A legfőbb baj vele hogy lusta,és ellustult,mert "meg van már a nő",nem kell annyira teperni.3 éve vagyunk együtt egyébként,külön lakunk.


21/L


2015. jún. 24. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, vannak lusta típusok. Nem túlzottan érzelemdúsak. Nagy valószínűséggel, ha lazítod a kapcsolatot, nem fog utána nyúlni, hogy visszaerősítse. "majd lesz másik".

De ne várd, hogy ez megváltozik. Ha nem most, később fog bekövetkezni a szakítás. Tedd inkább mielőbb.

2015. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen típusú férfiakat nem hatja meg, ha elmarad a kedveskedés. Pontosabban de, csak másképp reagálnak, mint ahogy szeretnéd. Ők ugyanis úgy gondolják, hogy nekik ez JÁR, és hisztisek, mogorvák, neadjisten agresszívek lesznek, ha nem kapják meg a napi kedvesség-adagot. Ha már elmondtad, hogy mire vágysz, és te példával is szolgáltál, és erre nem reagált, akkor nem fog megváltozni (csak romolhat a helyzet).
2015. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még ha ideig-óráig működne is a dolog, 3 év múlva ugyanitt tartanátok. Ezt el kell fogadnod, ő ilyen ember, így áll hozzá a kapcsolathoz. Ha erőnek erejével kicsit megfeszíti magát, akkor esetleg valami változás lesz, olyan 2 hétig kb, de utána megint visszatér az eredeti állapotba a dolog.


Ez tipikusan egy vagy megszoksz, vagy megszöksz helyzet.

2015. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!