Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nemi szerepekrôl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nemi szerepekrôl?

Figyelt kérdés

Melyiket tartjátok elfogadhatónak?


1) Legyenek nemi szerepek: a férfi legyen udvarias, fizessen, keressen annyit, hogy eltarthassa a családot; a nô végezze a házimunka nagy részét, nevelje a gyerekeket stb.


2) Ne legyenek nemi szerepek, mindkét nem mindenbôl egyformán vegye ki a részét.


Indoklást is írjatok!



2015. jún. 24. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Egy nőt ha kitartanak az nem a "házi munka nagy részét" fogja végezni, hanem az egészet!

Minden reggel, ágyba reggeli, vasalt ing, vacsora stb. Ez a minimum.

Ehhez legalább fél milla fizetés kell.

Egyébként ez a felállás csak a nőnek nem lesz jó, mert ő a kiszolgáltatott....

2015. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az udvarias resze miert csak az elsoben jatszik? Nalunk mindket felallas megvolt es mindketto mukodott. Ma mar mas vilag van, igy a masodik nyilvan elfogadottabb, de pl. regen az anya otthon volt.
2015. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2: Mert ha nincsenek nemi szerepek, akkor a férfinak miért kellene udvariasnak lenni? Így logikus, nem?
2015. jún. 24. 21:02
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Akkor en is csak akkor legyek kedves ha haztartasbeli vagyok? Vicc az egesz kerdes.. A ketto kozott kell megtalalni az utat.
2015. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Az 1-est választom mert azt tudom hogy működött. Míg a 2-es van napjainkban és nem működik. Alig van házasság család. A nőknek fontosabb a karrier. Úgy gondolják a házi munkát is a férfiaknak kell bevállalni. A főzés vagy a takarítás már nem vonzó a nőknek. Egy családot úgy képzel ma egy nő hogy egy férfi azért legyen tehetős nézzen ki jól, mosson főzzön takarítson, menjen a gyerekért. Hát ő nem ér rá mert karriert épít. Nem kérek a másodikból.
2015. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A kedvesség hogy jön ide? A kedvesség nem tartozik egyik nemhez, kedves férfi is lehet meg nô is.

Az udvariasság viszont férfi tulajdonság.

2015. jún. 24. 21:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag a második jöhet egyáltalán szóba.

Én is kiválóan megcsinálom a házimunkát,főzni is tanulok már,a gyereknevelés is mindkét szülő dolga.

A világ legnagyobb baromsága,ezek a nemi szerepek.

Mind ugyanolyan emberek vagyunk,tök mindegy hogy nő vagy férfi.

Ugyanúgy meg tud bárki csinálni mindent szinte,csak idő kérdése.

24/F

2015. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
25%
ez a két véglet és sztem egyik sem jó. Maradjanak az alapvető nemi szerepek, de mkét fél mindenben osztozzon. Sztem.
2015. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

2! mert én igazi feminista vagyok az itteni fake néppel nőkkel szemben :D én vagyok a vezérük tegnap óta már hivatalosan is.


na meg mert nem szeretem ha nyakamon lógnak....am vicc ez amit felsoroltál ez nem nemi szerep.


én nem akadályoznám meg a nőt hogy megvalósítsa karrierjét meg úgy az álmait,büszke lennék rá hogy ezt meg azt elérte.Hogy ő is kiveszi a részét a világból.

Legalábbis akivel már családban gondolkodnék vele biztosan...most másokat hagyjuk :,D



de hadd küzdjenek a nők is,joguk van hozzá,szabadon választhatnak a munkákban.



de őt

nem akarnám otthoni rabszolgának,meg ha lenne gyerekem azt én is szeretném/nevelném még ha bizarr is lenne már maga a szó is.



de így van :,,D


szóval dolgozzon a nő igen,és fizessen is ha kell,mert nem csak a férfi dolga ez,meg a ház sem.Minden közös program,nemesedik a lééélek

2015. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Egyik sem.


Az 1. áll közelebb a reálishoz, de minek lennél udvarias, ha a nőstény a kenyeredet eszi, a borodat issza és a védelmedet élvezi.


Amiket leírtál ez lenne a nők dolga és én igyekszem is magam ehhez tartani. Mivel egy emberi csoda vagyok ezért meg is van rá a lehetőségem, nálunk konkrétan így működik.

2015. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!