Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A twoo-ról milyen tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A twoo-ról milyen tapasztalatok, vélemények vannak?

Figyelt kérdés
twoo párkeresős oldal.

2015. jún. 24. 20:54
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nem jó oldal, csak a pénzedet akarja!

Zaklat, hogy a sok értelmetlen az oldal által feltett kérdésre válaszoljál. Kamu üzeneteket küld az oldal, ha megszerzi valamelyik kontaktlistádat, egyből teríti mindenkinek a spammeket.

Átverés az egész! Szerintem a fél oldal kamu felhasználó!

És feltűnően sok a "heterónak beállított" idős úr, de szinte mindegyik férfiakat keres. Érdekes.

Szerintem akinek van esze, nem regisztrál! Nekem sem volt, mert regeltem, de alig bírtam megszabadulni tőle!


Ha az ember sok kellemetlenségtől akarja megkímélni magát, akkor a twoo-ra biztosan nem regisztrál. :)

2017. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Stordy válasza:

Nem jó oldal, és azt is leírom, hogy miért.

1, Hiába van kitöltve minden adat, és képek feltöltve, ha ügyet sem vesznek rólad.

2, Valaki bejelöl úgy, hogy "Tetszel" és nagy nehezen kideríted hogy kinek, de persze én előfizetés nélkül találtam meg.

3, Feleslegesen koptatod a billentyűzeted olyan nőkre, akik még arra sem hajlandóak, hogy válaszoljanak, ez esetben egyrészt, le szoktak lépni, mert nekik ez a legcélszerűbb megoldás, rosszabb esetben törli magát.

Nekem volt olyan esetem, hogy valaki bejelölt, hogy tetszek neki, én szintén visszajelöltem, hogy tetszik, de teszem hozzá, 2 évvel idősebb volt nálam. A lényeg, hogy feleslegesen írtam neki, még normális szavakkal kezdtem az egészet. Ami aztán nagyon elvetette a sulykot, hogy amikor a facebookon megtaláltam, és bejelöltem ismerősnek hogy majd esetleg vissza igazol, nem, egyből beállította magának azt, hogy csak az ő ismerősei tudják bejelölni, és ami még szemétség volt tőle, hogy még ügyet sem vetett az üzeneteimre, hanem természetes módon egyből le kell tiltani.

Az emberek ennyire semmibe veszik a másikat, ennyire megváltozott a társadalom mind a twoon, és a badoon egyaránt, és ezeknek kéne a fejükben rendet tenni, hogy észhez térjenek.

2017. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Minek jelolod be facebook-on ha az oldalon leveleztek? Ez számára azt bizonyítja hogy kutakodsz utana. Ezt a nők nem szeretik es gyengeségnek veszik. Ez volt az oka. Férfiként nem mondom hogy ezt ertem de tudom, hogy igy van. Ez egy olyan játék hogy a szabályokat a nők írják. Mi csak eldonthetjuk hogy játsszunk vagy nem. ;)
2017. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!