Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek engem miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engem miért nem visz a barátom magával a barátaihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fú, hát nem is tudom éppen mit érzek azzal kapcsolatban ami a jelenlegi helyzet. A barátom elég sokat eljár a barátaival kocsmába, ami engem amúgy nem is zavar, úgy vagyok vele, hogy menjen, legyen haverokkal is. Mert velem is sokat van. Egyetlen egyszer mentem vele, a szalagavatója után, és amúgy tökre összebarátkoztam az osztálytársaival (csak fiúk), nagyon megkedveltek. A barátommal már 2,5 éve vagyunk együtt, és amúgy egyáltalán nem arról van szó, hogy egymáshoz lennénk nőve. Csak... van egy osztálytársa, aki mindig viszi a barátnőjét, pedig azt a csajt mindenki utálja (még nekem is beszólt, úgy, hogy nem is ismer). És ez egy kicsit zavar. Mármint, hogy a másik csajt mindenki utálja, és mégis mindig együtt vannak, engem meg azért mondjuk megkedveltek, és mégsem visz engem sosem magával a barátom. Vagy ez tök hülyeség? Mások sem viszik a barátnőjüket a baráti körbe? Régebben ehhez úgy álltam hozzá, hogy kanbuli, menjen csak, szórakozzanak... csak amiatt a lány miatt érzem magam furcsán.


2015. jún. 24. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ne érezd magad emiatt szarul, gondolj bele, hogy lehet hogy a csajszi kinyígja a pasijánál, hogy menni akar vele, lehet hogy egyszerűen nem tud tőle elszakadni, vannak kutya nők nem csak pasik :D Ezt ne felejtsd el. Szerintem csak ülj le vele, és mondd meg neki hogy szívesen vele tartasz 1-2-szer ha nem zavarod.A lényeg hogy éreztesd vele hogy nem akarsz a nyakán lógni, csak szívesen elmennél vele néha, tudod a pasiknak szükségük van a haverokra és a szabadságra is :)


20/L

2015. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!