Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nulla önbizalmas lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nulla önbizalmas lány mit kezdjen magával?

Figyelt kérdés

Elvileg oké vagyok külsőre, belsőre, de nagyon kevés az önbizalmam, szemezni sem merek a fiúkkal.

Nem tudom, hogy mennyire szeretik egyáltalán a fiúk, ha rájuk néznek az utcán, de én nem merek rájuk nézni.:(

21 éves szűz lány



2015. márc. 17. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írj nekem, 29 F :)
2015. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezzel van a hiba. Relatíve kevés kapcsolat indul azzal, hogy ránézel a másikra az utcán. :/ Inkább próbálj olyan fiúval BESZÉLGETNI, aki valamelyik ismerősöddel van éppen.
2015. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Ismerkedj nulla önbizalmas srácokkal.


Itt versengeni fognak érted! :D

2015. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
képet (mosolygósat, komolyat, egészalakosat, arcot)
2015. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ugyanilyen gátlásos. :D
2015. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, amúgy is ha megtetszel valakinek, kezdeményezni fog :)
2015. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De én nem várom el, hogy kezdeményezzenek, legszívesebben én tenném, csak nem tudom volt-e már nektek olyan, hogy "lefagytok", na nekem ez pont ilyen.:(
2015. márc. 17. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:
De mitől fagysz le? Gondolj arra, hogy ha ez valamiért nem is jön be, akkor még k**rva sok hal van a vízben. Én legalábbis úgy szoktam és még sosem fagytam le.
2015. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szívesen beszélgetek veled, ha szeretnél :) 22/f
2015. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért van nulla önbizalmad mert szokatlan a helyzet és nem vagy elég felszabadult inkább szégyenlős.

Ha még rájuk nézni sem mert akkor kezdj el beszélgetni gép előtt, pl chatels és fokozatosan haladj. Beszélgetsz ismerősöd ismerősével valamiről és egy idő után már lesz elég önbizalmad hogy leszólíts valakit.

2015. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!