Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha egy ismeretlen pasi a tudtotokon kívül portrét festene rólatok?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy én épp a női portréfestést gyakorlom és ehhez találtam is egy tökéletes alanyt facebookon, természetesen ismeretlent. Eszembe jutott az a forgatókönyv, hogy lefestem és utólag megmutatom neki a művem, hogy "tessék, ez te vagy, tíz óra alatt csináltam, mert gyönyörű vagy". :) Félre ne értsétek, ez nem ilyen görcsös párkeresési stratégia (bár szívesen megismerném), mindössze érdekel, hogy hogyan reagálna. Ti hogyan kezelnétek a helyében a dolgot? Megijednétek? :) Vagy mást csinálnátok a helyemben?
2015. jún. 24. 23:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#5: Őszintén szólva nem reménykedek benne, hogy a mai világban létezik olyan ember, aki csak úgy odaül 5-10 órára valami vadidegennek modellként.


#6: Szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Nyilván ő különleges és ha lehet, akkor szeretném, hogy legyen egy jó napja. :) De persze ha sokan azt mondjátok itt, hogy ez rossz dolog, akkor lehet, hogy végül nem kap semmit.


#9: Hát remélem azért ennél többre értékelné a gesztust. :D


#10: Ez végül is érthető. :) Csak arcot.

2015. jún. 25. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!