Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Mi lenne a reakciótok, ha számotokra egy - csak látásból ismeret - lány rátok írna Facebookon?

Örülnétek neki vagy bolondnak néznétek?

Gondolnátok arra, hogy azért írt rátok, mert bejöttök neki?

Csak szimplán elkezdenétek vele beszélgetni vagy kérdezősködnétek tőle? pl.: Ismerlek? Miért írtál rám? Találkoztunk már? stb...

Beszélnétek róla a haverjaitoknak?


Ha pl.:Az lenne hogy:

Csaj: Szia :)

Fiú: Heló

Akkor ti mit várnátok tőle mit írjon? Hobbi, zene, foci vagy valami ilyesmikről kérdezzen? Vagy csak írja, hogy "mizu?" és kész?


Persze tudom, hogy ehhez mindenki máshogy áll hozzá, de kíváncsi vagyok a válaszokra.

Kérlek őszintén és komolyan válaszoljatok! Ha lehetne, akkor ne próbáljátok elhülyéskedni, mert ez nekem fontos lenne és nem szeretnék cikis helyzetbe kerülni...

Légyszíves kort is írjatok :D


16/L



2015. ápr. 3. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Volna kedved beszélni?

Szerintem ez sokkal hatásosabb lenne, mint ha egy ismeretlennek "mizuval" nekiugranál.

2015. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meglepődnék, mert velem ez sose történne meg, de nem bánnám...
2015. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 2xSü ***** válasza:
100%

> Mi lenne a reakciótok, ha számotokra egy - csak látásból ismeret - lány rátok írna Facebookon?


Meglepődnék.


> Örülnétek neki vagy bolondnak néznétek?


Miért nézném bolondnak? Alapvetően pozitív dolognak tartanám. Van valaki, aki idegenként lát bennem valamit, megmaradtam annyira az emlékezetében, hogy emiatt rám vesztegeti az idejét. Ez szerintem mindenkinek – függetlenül attól, hogy fiú, lány, csúnya, szép, öreg, fiatal – alapvetően hízelgő.


> Gondolnátok arra, hogy azért írt rátok, mert bejöttök neki?


Valószínű megfordulna a fejemben, de ez attól is függ, hogy mennyire tudom ezt elképzelni.


> Csak szimplán elkezdenétek vele beszélgetni vagy kérdezősködnétek tőle? pl.: Ismerlek? Miért írtál rám?


Ha látásból ismerős nekem is, akkor valószínű, hogy megkérdezném, hogy mi szél hozta erre, minek köszönhetem a szerencsét. Ha látásból nem rémlik, akkor megkérdezem, hogy honnan ismerjük egymást.


> Beszélnétek róla a haverjaitoknak?


Attól függ, történt-e a beszélgetés során olyasmi, ami említésre méltó. De alapvetően nem szokványos talán, hogy egy lány ráír egy fiúra. Azért a legtöbb esetben ennek van hírértéke. :-) Persze attól, hogy nem szokványos, attól ez nem rossz. Van a világban egy olyan fura elvárás, hogy a fiú kezdeményezzen. Ennek persze megvan a maga oka, de hidd el, a legtöbb fiú ennek örül. Még akkor is, ha esetleg nem jössz be neki.


> Akkor ti mit várnátok tőle mit írjon?


Gondolom valamilyen indoka van annak, hogy megkeresett. Itt sokféle dolog jöhet. Pl.: „Tudom, hogy nem ismersz, maximum látásból. Nem tudom emlékszel-e de itt és itt már találkoztunk. Érdekes srácnak tűnsz, gondoltam rád írok, most hogy így véletlenül megláttam az adatlapod. Remélem nem zavarlak.”. Valami ilyesmi. Persze ez attól függ, hogy honnan ismerős, suliból, stb… Ez már eleve egy jó kiindulótéma lehet. Esetleg közös ismerősre hivatkozás is jó beszédindító téma lehet, meg eleve jó ürügy is, hogy az ő ismerőseit nézegetve láttad meg.


> Hobbi, zene, foci vagy valami ilyesmikről kérdezzen? Vagy csak írja, hogy "mizu?"


Elsőre mindegyik fura. Itt adott egy szituáció, ami nem szokványos. Elsőként ezen kell túllépni. Az ember nem kérdezi meg egy olyan embertől, akivel életében nem beszélt, hogy „mizu”, sem nem érdeklődik a hobbijáról, ízléséről.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Gondolj bele, hogy hogyan vennéd fel a kapcsolatot egy másik lánnyal, vagy valakivel, akire nem azért írsz rá, mert esetleg tetszik. A többi meg majd jönni fog magától.

2015. ápr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nézném bolondnak, miért is tenném?


Ellenben ha mizuzna, azonnal elkönyvelném ostoba csipának, és el is felejthet.

2015. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! :) Sokat segítettek!

Persze azért még jöhetnek kommentek.

2015. ápr. 4. 10:19
 6/6 anonim válasza:
szia igen természetesen örülnék neki. de szerintem minden normális szingli srác. igen kiváncsiságbol megkérdeznem,(legalábbis én biztos mert nem megszokott nálam ) hogy mi adta azt a szerencsét hogy az embriség szebbik neméböl egy csoda mért pont rám irt. hát én hagynám hogy ö irányítson mindent. de segitenék neki természetesen hogy ne legyen ojan bátortalan. 16/f
2015. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!