Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallotta, hogy nem tudja:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallotta, hogy nem tudja: az exe, vagy én, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki már egy ideje udvarolgatott nekem, de közben mindig távolságtartó maradt. Eleinte nagyon éreztem, hogy tetszem neki, de utána mindig mondta, hogy ne értsem félre, de szép vagyok, stb.

Mint kiderült, a megismerkedésünk előtt pár hónappal lett vége a 2,5 éves kapcsolatának, mert a csaj kétszer megcsalta.

Na se szó se beszéd, ugyebár megismert engem, és bevallotta, hogy eléggé kételyek között van, mert a csaj azóta újrakezdené, bocsánatot kért.

Itt a csaj, és ugye ott a lehetőség, hogy hátha jobb lesz, de itt vagyok én, aki most toppant az életébe, és egyszerűen nem tud dönteni.

Köpni nyelni nem tudtam, mint kiderült, erről a másik csajszi nem tud, csak én, mert neki nem merte még elmondani.

Mondtam neki, hogy ebben a dologban csak ő dönthet, más nem hozhatja meg a döntést, és azt is elmkondta, hogy azért nem közeledett egyikőnk felé sem, mert nem akart játszani.

Mondtam neki erre, hogy hamarosan pedig döntenie kell, mert így mindenki rosszul jár, erre az volt az első kédése, hogy: "Te miért?".

Ezek után nem nagyon kerestem, had ülepedjenek neki a dolgok, majd facebookon rámírt a LEGJOBB barátja, de ilyen tök hülyeséget, amire nem tudok mit írni:

-srác: áá, te vagy az a lány!

-én: igen, én vagyok, akire gondolsz.

-srác: jó a humorod.

én: igyekszem megtartani

srác: tetszik az igyekezeted

Ezt írta a legjobb barátja. Ennek az egésznek semmi értelme.

Azért írt rám, hogy kiszedjen belőlem valamit? Vagy, hogy tudja a srác, hogy mi velem a helyzet?

Teljesen össze vagyok zavarodva....

Tegnap is írtam a srácnak, aki tetszik, erre meg elolvassa, és semmi....

:( Bocsánat, ha gyerekes, de úgy utálom az ilyet.

Azt, hogy várnom kell a döntésére...

Ugyanakkor meg megmondtam neki, hogy én nem leszek nincs ló jó a szamár is alapon a szamár, mire közölte, hogy erről szó sincs, szimplán össze van zavarodva.

De kérdem én, most akkor mit kellene tennem? Direkt nem mószeroltam be a csajt, hiába volt vele szemét, ez nem az én posztom, hogy ítélkezzek, ugyanakkormeg magamat se fényezhettem, hogy hééé engem válassz, mert az szánalmas.

Egyáltalán nem is értem, miért mondta el. Mert szó szerint kikérte a tanácsomat...


2015. jún. 25. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem egy dedós gyerekről van szó akkor tudnia kéne már h mit akar de ez csak egy játék egy huzavona, én azt mondom h a drága idődet pazarlod rá.
2015. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Milyen csajt nem mósszeroltál be? Ki akar kiszedni belőled micsodát? Mi ez a követhetetlen zagyvaság?

Tegye fel aki érti a sztorit.

Valld be, hogy szivatsz minket.

2015. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A történet:

A főszereplő Jázmin hercegnő, a fiú Aladdin, de van egy másik lány is a fiú életében vagyis elvileg csak volt, ő legyen Ludmilla.


Jázmin hercegnő megszerette Aladdint, de Aladdin nem tudja dönteni h mit csináljon, nem tudja h eléggé szereti e Jázmint. Jázmin beszélt Aladdin barátjával Abuval aki elbizonytalanította őt.

Aladdin eléggé retardált és gyerekes és nem tud dönteni még mindig nem. É hol kell neki Jázmin hol nem. És ez már így megy jó hosszú ideje.

2015. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

És hol kell itt felnyomni az enemy lányt? Meg kinek?

Meg mi a jelentősége ennek chat dumcsinak itt a sztoriban?

Teljes káosz a fejben, de lassan már az enyámben is, annyira igyekszem hogy egy ilyet követni tudjak.

2015. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez nekem sem tiszta.

Ide kell a Jin, hogy megkérdezzük tőle :)

2015. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ces_one, köszönöm.:)

Úgy van, ahogy leírta. Ne haragudjatok, hogy zagyva lett. :)

Az enemy csaj úgy jött szóba, hogy Aladdin, azaz a srác az én tanácsomat kérte ki, hogy most mit csináljon, melyikünket válassza. Mondtam neki, hogy ezt nemf eltétlen tőlem kellene megkérdeznie.:D

Na, ehhez kapcsolódik az enemy csaj, hogy mondhattam volna a srácnak, hogy ne őt válassza, hiszen megcsalta, stb, és így nem érdemli meg, de ez csúnya lett volna.

Mondhattam volna azt is, hogy engem válasszon, de az is undorító.:D

2015. jún. 25. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát igen az életben nem úgy történnek az események ahogy az a Walt Disney világában.

Amennyiben nem vagy már gyerek és 10-enéves akkor én azt mondom keress másik herceget aki nem repülő szőnyegen érkezik hanem egy négykerekűvel.

Mert csak időpocsékolás.

2015. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legalább van benned élet szeretem az ilyet. Neked élet kell nem ez babám.
2015. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha ezen már gondolkodni kell, rég rossz... Nem tudom, mennyire kisfiú még, hogy ennyire nem tudja,mit akar.Megcsalta az exe és még gondolkozik rajta?
2015. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fish1 ***** válasza:
Én lemondanék róla. Még nem zárta le az exével, így semmi értelme sincs. Félelemben élnél.
2015. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!