Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám? Egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám? Egyáltalán haragszik?

Figyelt kérdés
Nos.. Ma délután filmet néztünk összebújva párommal, simogattam a kezeit és szóvá tettem, hogy eltűntek a szép izmos kezei.Rámförmedt hogy igen őis látja és képzeljem el zavarja. Mondtam hogy nem akartam megbántani és nemis zavar, csak szóvátettem.Ezután nagyon flegma volt velem, azt sem engedte hogy megöleljem. Kérdeztem, hogy megbántottam-e. Aztmondta nem. Ennek ellenére teljesen elhidegült. Hozzáteszem, hogy lesérült tehát ezért nem tudott kondizni. Bunkó voltam vagy mi lehet? 22/L

2015. jún. 26. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
meg jo h en nem kondizok. nincs minek eltunnie
2015. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Te mit szólnál, ha felszednél pár kilót és ezt mondaná neked a pasid: "Eltűnt a szép alakod"? Gondolom nem repesnél az örömtől... tapintatlan voltál, ennyi.
2015. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.. Esetleg hogyan békíthetném ki?
2015. jún. 26. 01:14
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Elmagyarázod neki, hogy nem akartad megbántani, és te még mindig vonzónak találod és szereted. És legközelebb gondolkozol, mielőtt kinyitod a szád.
2015. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt már mondtam neki akkoris.. Nem érdekelte.
2015. jún. 26. 01:22
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem semmi rosszat nem mondtál, csak megjegyeztél egy tényt, nem értem minek játssza emiatt a sértődött kislányt.
2015. jún. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam vele megbántani. Semmi bántó szándék nem volt. Eddig sosem volt ilyen.. :/ Nem hibáztattam miatta, hogy nem edzett, hisz nemis tudott..:/
2015. jún. 26. 01:34
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
A "párod" vagy ki a fenéd egy ficsúr, hisztis fürdős *****
2015. jún. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Basszus! Én nő vagyok, számomra is fontosak az izmaim, de ha lesérülnék, és nem tudnék edzeni, baromi frusztrált lennék... Egyszer volt, hogy egy hónapot ki kellett hagynom, annyi idő alatt azért az ember nem katabolizálja el az izmait, de én olyan összeesettnek láttam magam, hogy rendesen sírva fakadtam a tükör előtt.

Annak, aki komolyan veszi ezt, baromi nehéz kihagyni a mindennapos edzéseket, és főleg látni, hogy megy össze. Én utálom, mikor ilyenekkel akár csak viccelnek is, mert baromi bántó. Az ember meggebed a súlyok alatt, hogy jöjjön az a pár kg plusz izom, ami aztán pár hónap kihagyás után eltűnik.

Szerintem jogosan esett neki rosszul.

2015. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!