Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire tolerálnátok ha egy barátotok állandóan meg szeretne titeket ölelni?

Figyelt kérdés
Úgy értve a helyzetet, hogy van pasitok.
2015. jún. 26. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a baj, ha nem akarnánk folyton egymást ölelgetni...
2015. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

# 1


A kérdező szerintem nem "a barátotokra" gondolt, hanem "EGY barátotokra", aki nem azonos a "pasitokkal".

2015. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fiú barátra gondoltam, igen. jól mondja a 2-tes.
2015. jún. 26. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
uhh én nagyon kényes vagyok erre! nem szeretem, ha hozzám érnek.. Anyun, unokahúgomon és a pasimon kívül senki ne akarjon érinteni!
2015. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, akkor figyelmetlen voltam. Ilyen esetben úgy, hogy egyébként van pasim, egyáltalán nem tolerálnám és próbálnám kerülni a srácot.
2015. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért az állandóan nem egyfolytában-t jelent hanem mikor pl találkoztok, akkor át akarna ölelni, vagy mikor elbúcsúztok.
2015. jún. 26. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is idegesítene. alapból nem nagyon szeretem ha megérintenek, de egy ilyen úgy, hogy pasim van kifejezetten felidegesítene. attól hogy ő szeretethiányos ne rajtam élje már ki. :D legalábbis az én baráti kapcsolataimnak sose volt része ez az ölelgetés, stb
2015. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok plüssmackó.. Ne ölelgessenek. A barátom csinálhatja meg a család, de mással nem vagyok ölelkezős.
2015. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a lány barátokat nem ölelgetni kell :D miféle lány barát az ilyen? egészen más dolgokat illendő vele csinálni....azt már pasi mellet is inkább eltolerálják :D khm khm,nem dicsekedni való.
2015. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!