Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Több mint egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Több mint egy éve együtt vagyok a barátommal de nemrég megcsaltam. De már nagyon megbántam és bűntudatom van. Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha szeretnél sok fájdalmat majd enyhülést, akkor mond el neki!


Ha szeretnél sok fájdalmat majd még többet, akkor nyugodtan titkold csak!


Persze ez csak attól függ mennyire vagy lelkiismeretes.

2011. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ha elmondom neki több mint valószínű elveszítem.
2011. nov. 27. 20:55
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Tisztázzuk,nem szereted a barátod,minek vagy vele együtt? Amúgy hány éves vagy?Ha nem akarsz egy gerinctelen patkány lenni mondd meg neki,megérdemli,hogy tudja nem bízhat meg a barátnőjében,és azt is,hogy nem szereti a barátnője!
2011. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad,akkor nem szereted és nem fontos neked. Mindegy,hogy elmondod,akkor is vége a kapcsolatnak.
2011. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Előző vagyok, a Te Hibád,Te Csaltad meg,viseld a következményeket,üdvözöllek az életben a tetteinkért vállalni kell a következményeket,elveszíted,így jártál miért csaltad meg?
2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy elveszíted, mégis mire számítasz ?? megcsaltad !


Nem véletlenül kezdődött mind2 válaszom, azzal hogy beza szarul fogod magad érezni!

2011. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy most már ő is megcsalhat, lelkiismeret furdalás nélkül! XD
2011. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért csaltam meg mert volt egy kis félreértésünk és hülye voltam nem gondolkoztam.. és nem azért mert nem szeretem
2011. nov. 27. 20:59
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

Miért mondanád? Ha nincs esélye, hogy megtudja mástól akkor ne. Jobb lesz neki attól,hogy elmondod? Nem...


Igazából az lenne az önző hozzáállás ha elmondanád. Nem elég,hogy még te kufircolsz, te élvezed még a bűntudat részét is lesepred magadról azzal, hogy a nyakába ömleszted ezáltal a felelősséget az ő nyakába varrva, hogy döntsön ő a kapcsolatról...

2011. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!