Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok? 25éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülye vagyok? 25éves vagyok, már lassan 2éve együtt vagyok a Szerelmemmel. Nemrég kértem meg a kezét, ő viszont 16 éves.

Figyelt kérdés
a barátaim azt mondják,nem vagyok normális,mert a 16éves lányok még nem tudják mit akarnak,és gyakran változik a véleményük.De Ő nem ilyen!Teljesen úgy gondolkodik mint egy érett 23 éves nő.Tudom,hogy nagyon szeret és h mindennél fontosabb vagyok neki.Soha nem akarom Őt elveszíteni,Ő álmim nője.De ezt nem képesek tolerálni és megérteni a barátaim :( Én vagyok hülye vagy ők? Szerintetek sem vagyok normális??
2013. febr. 19. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki 16 évesen jött össze a faszijával, és most vannak 7. éve együtt boldogságban, egészségben, szerelemben. Úgyhogy jah szerintem is hülye vagy. Majd nem éli ki magát, azt 25 évesen fog lelépni, mikor már gyerek lesz.
2013. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, lehet hogy most ez a 16 éves tini, azt hiszi csodás dolog történt vele, és veled akarja leélni az életét. De gondolj bele, 10 év múlva 26 lesz.... addig RENGETEG MINDEN VÁLTOZNI FOG, tuti hogy ő is, és a gondolkodás módja is ééés az érzései is.
2013. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bár azt, hogy megkérted a kezét, kicsit korainak találom, de ez tényleg azon múlik, hogy ő milyen, illetve hogy milyen a kapcsolatotok. Általánosítani meg h*lyeség. Van, aki 15 évesen is már tudja, hogy mit akar, meg van, aki még 25 évesen sem.

Meg szerintem ez aranyos volt tőled. :)

2013. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Majd 4-5 év múlva, mikor a szerelem rózsaszín köde alábbszáll felnyílik a szeme, hogy "hoppá, még nem éltem ki magam" és valszeg jól otthagy téged, tökmind1 h összeházasodtok v nem. De az is lehet, h addig ki se tart a kapcsolatotok. Az oké, h te úgy gondolod, hogy érettebb a koránál, de attól még változhat, a viselkedése, a gondolkodásmódja, sőt változni is fog. Mert az életben egy dolog változatlan, és az a változás;)
2013. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

#1: ez megint valami ostoba mendemonda, hogy egy embernek kell 2-3 év, hogy "kiélje magát" (ami kifejezés ezen szövegkörnyezetben a nagyfokú züllést és hűtlenséget takarja), majd pedig azután rendes, józan életű, mintaszerűen hűséges ara válik belőle.

A valóságban ez nem így van. Aki szolíd, hűséges, és nem akar zülleni, az 30 évesen is olyan marad. Aki meg egy r*banc, az 30 évesen is az marad. Általában persze.

2013. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lilikécske ***** válasza:
Annyira buták vagytok, szerintetek élni csak párkapcsolat nélkül lehet? Én akkor élek igazán, ha van párom, akire számíthatok, és aki egy biztos pont nekem.
2013. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4.válaszoló:Annyira szeretem őt!El sem tudnám képzelni az életem nélküle.annyi boldogságot és szeretetet kapok tőle és kaptam ez alatt a 2év alatt,amennyit egész életem alatt az összes nőtől nem kaptam. És igen,éretten gondolkozik,határozott és tudja mit akar! Ő lett az életem központja,bármit megtennék érte és azért h boldog legyen! Elárulom,hogy rövid idő múlva,miután összejöttünk,kiköltözött Németországba,mert muszály volt a szüleivel mennie.akkor még nem gondoltuk ennyire komolyan a kapcsolatot.mégis ezidő alatt mindketten úgy éreztük,hogy mégis egymás mellett maradunk! Nagyon nehéz volt úgy hogy kimentem hozzá pár hétre,de így próbára lett téve a kapcsolatunk,de kitartott mellettem Ő is!Most úgy alakult,hogy hazaköltözik hozzám! És tudom,h az érzelmei ugyanazok irántam mint nekem...csak mikor ezt elmondtam a barátaimnak azóta nem is beszélnek velem és ők is fontosak számomra....
2013. febr. 20. 00:29
 8/13 A kérdező kommentje:
7.válaszoló: nem nem vagyok lúzer,valószínüleg még nem voltál igazán szerelmes....
2013. febr. 20. 00:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz vagy, hogy 23 évesen csak egy 14 éves gyereket tudtál felszedni... Vess magadra!
2013. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
képzeld el h 10es skálán 12 es nőket tudnék felszedni...de nekem Ő kellett!igen,én döntöttem így,és jó döntés volt! És még szexben is olyan mint egy érett nő! Sok pasi irigyelne,ha tudná,mekkora mázlista vagyok.
2013. febr. 20. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!