Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha megláttok egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megláttok egy nőt az utcán kire mondjátok azt, hogy "Hm. Ő egy jó nő. " Milyen a külseje?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sportos, csinos, apolt es izleses.
2015. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elegánsan csinos, nem pakolja ki magát közszemlére


23/F

2015. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bár nő vagyok, de ez most kikívánkozik belőlem, nagyon ide illik. Ma láttam egy feltűnően csinos nőt az utcán. Annyira feltűnő volt, hogy még én is megnéztem, nő létemre. Színes nyáriruha, magas, szépen sminkelve... és amikor közelebbről megnéztem, akkor jöttem rá, hogy férfi...
2015. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Nekem ő jelenti a "hm, ő egy nagyon jó nő" kategóriát:

— tökéletes, kerek lufipopsi

— tökéletes, sportos testalkat

— gyönyörű, mosolygós arc

— hosszú, egyenes haj

— egyenletesen, enyhén lebarnult bőr


Nagyjából így néz ki az általam vázolt nő: [link] Egyébként az utcán kb. minden második nő hasonlóan néz ki.

2015. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mumusan ***** válasza:
Én Badacsonyban szoktam régebben látni egy nagyon csinos nőt, aki férfi. Ízléses és visszafogott volt nagyon.
2015. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Senkire. Elismerni egy nő külső érdemeit nem domináns. Ezt a fajta viselkedést meghagyom a tiniknek.


#3 Tehát, magyarán a férfiak nőnek is jobbnak bizonyulnak a nőknél ? Miért nem lepődöm meg.

2015. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
úgy néz ki mint kovács kamilla
2015. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az a jo no, aki eszrevesz engem :)
2015. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mint Kató nénié. :D Nos, megérted, ha annyit írok: "úgy egyben van mindenhogy".
2015. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 6: Ezzel azt próbáltam érzékeltetni, hogy a napjainkban jellemző "jó nő" kritériumainak egy férfi is meg tud felelni, ha csinosan öltözik fel, megnöveszti a haját, ügyesen sminkel.

(Egyébként az általam említett nőnek öltözött férfi kimondottan hasonlított a 4. válaszban linkelt nőre).

2015. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!