Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mikor mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor mondjátok azt egy lánynak, hogy kedvellek és aranyos vagy?

Figyelt kérdés

1. Ha tetszik nekem,és járnék vele

2. Ha nem néz ki rosszul,de nem járnék vele,mert csak amolyan "barát"


2015. jún. 10. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
mindkét esetben előfordulhat
2015. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, ennyiből nem lehet tudni. Van olyan srác haverom, aki kb minden lánynak mondogatja, nagyon extrovertált, sok barátja van, mindenki szereti és van olyan ismerősöm, aki csak annak mondaná (és annak is nagyon nehezen bökné ki), akibe fülig szerelmes.
2015. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet tudni ennyiből.
2015. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt kell tudni az illetőről hogy elég szerény típus. Amikor néha találkozunk akkor azt érezteti hogy igen több vagyok neki mint barát.

De amikor vmiért nem tudunk találkozni,és csak neten beszélünk akkor meg nagyon más,mintha csak barát lennék neki.

Van pár közös ismerősünk,akik szerint tetszem neki. De a srác olyan mintha nem akarná bevallani magának az érzéseit,meg nekem sem tudja elmondani hogy így érez.

Hogyan lehetne valahogy ráébreszteni,hogy ismerje be/mondja el hogyan érez?

Valakinek esetleg valami tippje?

2015. jún. 10. 10:22
 5/6 anonim válasza:
mind ketto lehet ahogy viszonyul hozzad
2015. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nincs sok önbizalma ezért nem mondja meg neked.

Fél hogy visszautasitod és hogy nem beszélsz vele többet ha elmondja. Csak lépj felé egy picit ha tetszik neked mond meg neki hogy jobban bejösz nekem mint barát vagy hogy nagyon bejösz vagy hogy olyan helyes vagy

2015. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!