Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom abszolút nem bókol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom abszolút nem bókol. Miért?

Figyelt kérdés
Még mielőtt a netagív emberkék előbukkannának, elmondanám, h nem vagyok az a fajta csaj, aki elvárja egy pasitól, h éjjel-nappal őt istenítse, "Drágámnak, Szívemnek" vagy "Egyetlenemnek" hívja. NEM! Ez tényleg nem hiányzik. Az zavar, h abszolút, semmi bókot nem kapok tőle. Ha veszek egy új ruhát és megmutatom neki magamon, akkor már örülhetek neki, ha annyit mondd rá, h: "Jó!". Tényleg nem igénylem, h áradozzon rólam a másik, de néha jól esne, ha azt mondaná, h "milyen szép vagy", vagy valami ilyesmit. Pár hónapja vagyunk csak együtt, jelenleg otthon van betegállományban és heti 2x én járok hozzá. Már azzal is beérném, ha azt mondaná, h "hiányzol" vagy, h "hiányoztál", de semmi ilyen. Folyton a "férfi büszkeségre" fogja és sokszor ezmiatt jogosan kételkedek abban, h tényleg szeret-e vagy csak beéri velem és azért vagyunk együtt... Mert még a szeretlek se hangzott el... Ez miatt rengetegszer hullámzik a hangulatom, de ő ezt sem veszi észre, pedig ha neten írunk akkor már a vak is látná, h valami bajom van. De ő... SEMMI. Tudom, h férfiaknál nem lehet utalgatásokkal elérni dolgokat, de mégis. Azért a férfiak is észreveszik ha a másikat valami bántja. Mit tegyek? :( H tudnám ezt vele megbeszélni? Félek, h ha ezt elmondom neki, akkor csak azért fog kedveskedni, mert én "reklamáltam"...
2015. jún. 27. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Talán neki nem ez a szeretetnyelve. A férfiak gyakran képtelenek értékelni vagy kifejezni az ilyesmit. Nem, nem veszik észre, ha utalgatsz. SOha. Ki kell mondani nyíltan: Drágám, nekem szükségem van verbális megerősítésekre ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Kérlek, picit gyakrabban ügyelj arra, hogy szóban is kifejezd, hogy tetszem neked, mert így úgy érzem, mintha nem így lenne.


Aztán meglepődsz, hogy ha figyel, megy neki :) De ez csak akkor működik, ha az igények kölcsönösek, és ő is elmondhatja, hogy mi bántja,vagy mi az, ami nem jó neki.

2015. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Én egyből észreveszem ha őt valami bántja, és azonnal meg is kérdezem őt. Jó a kommunikáció köztünk, nincs ezzel semmi baj, csak vannak dolgok amik úgy tűnik, h nehezebben kerülnek a felszínre... :)

2015. jún. 27. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez arra emlékeztet, amikor elsírtam magam, hogy már nem is szeret. Aztán kiderült, hogy ő csak másképp fejezi ezt ki. Pl. elmosogat, elpakol, bevásárol, tereget, ilyenek. De nem mondja ki, hogy hiányoztam, nem kapok virágot, vagy kisebb meglepetéseket, nem ölelget olyan gyakran. AMikor sírtam, fájt a szíve, hogy nem érzem, mennyire szeret. Aztán átbeszéltük, hogy miért nem érzem így, és kiderült, hogy "elbeszéltünk" egymás mellett. Azóta kevesebbet mosogat, többet ölelget, apró üzeneteket hagy a lakásban szerteszét. Mindenki boldog :) ő kevesebbet takarít, én meg több ilyen jellegű szeretetet is kapok :)))) Szóval nyíltan beszélgetni kell! Bánom, hogy nem előbb mondtam el, mi bánt! :) Már meg voltam rémülve, hogy nem is vagyok fontos. Tudom, hülyeség, de tényleg így volt. Egyszerűen nem egy pályán játszottunk, nem értettük egymás non-verbális jeleit. :)))
2015. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, h igazad van, mert ahogy olvastam a sorokat olyan volt, mintha őt írtad volna le. Elmosogat, van h desszertet készít nekem stb. Igaz ilyen TV nézés közben fogja a kezem, vagy összebújva nézünk valami filmet... csak szóban nincsenek jelek :) Köszönöm a válaszodat! :)
2015. jún. 27. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor érheted el, ha átmenetileg kevesebbet adsz magadból. akkor fogsz hiányozni, ha hagysz neki rá időt.
2015. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

a korábbi kommentekre: hiába emeled be aggyal, hogy megtesz ilyen dolgokat, ha attól még hiányérzeted van.


fordítva sincsenek tőle elájulva a férfiak, ha segítesz nekik pakolni meg mosogatni, és nem is kell. attól még, hogy úgy érzik, a pakolás nem az ő dolguk, ez nem a szeretet kifejezése, csak normális emberi együttműködés, elvárható.


a szeretet nyelve a figyelem. én is olvastam a könyvről. vonzó elmélet, de szerintem ennyi is. egérút.

2015. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, kérlek, fejts ki bővebben, h mire is gondolsz :) Köszönöm!
2015. jún. 27. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hú de jól nézel ki! remélem segítettem!
2015. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze,fogjuk rá hogy ő csak egy férfi,azért nem érezteti,vagy másképp.Barátom nem egy virágvásárlós fajta,és még sorolhatnám,de szeret annyira hogy megteszi ezeket saját magától mert örömet akar okozni.Na meg aztán nehogy a mosogatás,meg a házimunka legyen a szeretet nyelve amit megcsinál,mert azt is saját magától megcsinálja,mert utálja a rendetlenséget.Nem kell kibúvókat gyártani.Ilyen férfi mellett amilyen a te pasid,egy percig nem maradnék.
2015. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt a barátom...el is mondtam neki,hogy ez mennyire rosszul esik, erre megígérte,hogy majd kimondja gyakran az ilyen dolgokat. de nem történt semmi változás, és megint szóltam,hogy nekem mennyire jól esne,de erre annyit kaptam,hogy ennyire egoista vagy?? nem vagyunk együtt már...nem bírtam együtt lenni vele amúgy sem. ingerszegény volt amúgy is a kapcsolat...de lehet a te barátod más, ezért próbáld meg nyíltan megkérni erre. bár nekem nem is esne jól,ha valaki csak azért mondana "szépeket " néha,mert én kértem.
2015. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!