Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék "érzéketlenebb"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék "érzéketlenebb"?

Figyelt kérdés

20 éves leszek(lány vagyok).

Eddig előnynek tekintettem, hogy iszonyatosan empatikus vagyok, nagyon az érzéseim befolyásolnak.

Most viszont kezd hátrány lenni.

Függetlenül attól, hogy TETSZIK-e az adott fiú, vagy sem, túlságosan közel kerülök hozzájuk, mint emberekhez.

Múltkor egy srác elkezdett udvarolni, kb. csak 1 hete, hogy ismertem, és nem tetszett, de amikor elutasítottam, megharagudott...és napokig rosszul voltam utána, hiányzott a személyisége.

Akkor most van egy srác, aki tetszik, de sajnos, hiába tetszem neki, nem tudja hogy kezelni a nőket és nagyon sokszor megbánt...és én nem bírom kezelni ezt a sok érzést.

Minden ember, függetlenül, hogy nő vagy férfi, egy külön egyéniség, és én túlságosan kötődő vagyok.

Mondták is már többen nekem, hogy vigyázzak a férfiakkal, de nem tudok mit tenni, ha egyből minden emberhez kötődni kezdek...

Az exemmel 3,5 évig voltam együtt, kb. 1 év után elmúlt a rózsaszín köd, szakítani akartam, mégse ment, mert iszonyatosan kötődtem.:(

Hiába érnek tapasztalatok, akkoris ez marad...hogyan változtassak?


2015. jún. 27. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehogy megváltozz :) Örülj neki, hogy ilyen érzelmes vagy, és tekints továbbra is előnyként erre. Annyiból lehet esetleg rossz, hogy ha együtt vagy valakivel, akkor könnyen elkezdhetsz kötődni más emberekhez is, de ha nem ilyen vagy, vedd úgy, hogy nem írtam semmit. Hidd el, lennének egy páran, akik már sírni sem tudnak ha éri őket valami, szívesen cserélnének Veled... illetve mégtöbben, akik a fele királyságukat odaadnák egy ilyen barátnőért :) Szerintem hagyd, hogy a tapasztalataid tegyenek érettebbé, ne akarj külön odafigyelni erre, butaságnak tartanám. Az pedig, hogy 3-4x annyi időt töltesz el egy kapcsolatban, mint amennyi ideig jól érzed magad, az "érzéketlen" emberekkel is előfordul (velem is) :) Ne változtass!
2015. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj változni, nem jó ha valaki érzéketlen mint egy farönk.
2015. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok érzékeny,hidegen hagy sok minden,de ha párkapcsolatról van szó,én se tudok könnyen elszakadni.Ha van kapcsolatom,ő az első mindenféle szempontból,ezért is ment mindig nehezen az elszakadás.Ezen nem tudok változtatni,de nem is akartam soha.Az érzelmeket sokszor nem lehet irányítani.
2015. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!