Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigány lány, magyar fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány lány, magyar fiú párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a lány akinek udvarolok cigány származású. Mindketten 23 évesek vagyunk A nevéből már simán következtethettem volna erre, de nem foglalkoztam ezzel a dologgal mert nagyon tetszik és szerintem nem is lehet ezt róla kinézetre és viselkedésre sem megállapítani. Igazából nem gondoltam, hogy cigány, mert nem olyan, abszolút nem az az igénytelen, kulturálatlan lány, ráadásul nagyon dögös is.


Egyetemre jár, 6 éve dolgozik nem otthon lakik, teljesen normális és nagyon vonzó számomra. A családjáról nem tudok túl sok mindent, csak azt, hogy a testvérei dolgoznak, mivel foglalkoznak.


Azt, hogy cigány a nevéből illetve a testvéreiből (facebookon megnéztem őket) gondolom, de ő maga még nem mondta ez nekem, lehet, hogy azt hiszi én ezzel tisztában vagyok. Ha normális és kulturált a családi háttere engem még nem is zavarna ez a dolog különösebben, de sajnos bennem van némi sztereotípia és attól is félek, hogy a családom, barátaim hogyan reagálnának. Alapjáraton nem foglalkozom mások véleményével de ebben a helyzetben szerintem fontos. Azt is tudom,hogy apám nem szereti a cigányokat, szerintem enyhén rasszista is.

Tapasztalatokat várok és nem rasszista, idióta vagyok hozzászólásokat. KÖszi


2015. jún. 28. 13:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy önmagamat is minősítem kérdésem feltevésével és ha már valamilyen szinten megfordult ez a kérdés a fejemben az nem jelent túl jót, ezzel tisztában vagyok.
2015. jún. 28. 13:12
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Életem legnagyobb, talán egyetlen szerelme hónapokig szédített, majd eltűnt mert nem tudta feldolgozni, hogy beleszeretett egy cigánylányba, hiszen ő 6 éve rasszista... Majd 2 év elteltével megkeresett, hogy adjak neki még egy esélyt, mert nem tud elfelejteni.

Bármennyire is összeszorul a szivem ha rá gondolok, nem kezdeném el vele a történtek után, mert nem az érzéseire, hanem az "elveire" hallgatott. Sosem volt részem ilyen megkülönböztetésben, mert értelmes, igényes, önálló nő vagyok. Rólam ránézésre sem gondolják és nevem alapján sem, hogy félig roma vagyok.

Egy szó, mint száz, jól gondold meg...

23N

2015. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Tudom, h mit érzel és megértem a helyzetedet is azzal kapcsolatban, h nem számít mások véleménye de mégis nem éreznéd jól magad ha ellenszenvesen viselkednének ez miatt veled. Én most kb ilyen helyzetbe vagyok, csak más a sztorim/problémám.

Azt tedd amit nekem fog kellenem tenni: Válassz ki egy megfelelő alkalmat, mikor a szüleidnek jó kedvük van (Esetleg azzal a szülőddel beszélgess akivel a legjobban kijössz) és mondd el nekik, h mennyire megfordult veled a világ azóta, mióta ez a lány az életedben van és, h még sosem éreztél így senki iránt stb. de egyetlen egy dolog van, ami a boldogságérzetedet sokszor megszakítja és ezt elszeretnéd nekik/neki most mondani, bár tisztában vagy vele, h talán nem fognak azonnal megbékélni a dologgal, de részedről az érzések sem fognak a lány iránt változni... és akkor bele kezdesz... Ne beszélj velük felháborodva, illetve ne légy gőgös. Fontos, h lássák rajtad a tiszteletet.

2015. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Én kitartok az elveim mellett : soha semmilyen körülmények között nem tenném.Bővebben ki se fejtem,mert pont tegnap töröltek egy hasonló témánál egy válaszomat.
2015. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is félig cigány vagyok. Nem látszik rajtam, a családomon sem feltűnő, és nagyon tisztán élünk. A férjem elejétől kezdve tudta, hogy mi a helyzet, nem is titkoltam. De őt soha nem érdekelte más véleménye, mindenki előtt vállalt, aki pedig cigányozott a társaságban, azt leállította, mindig kiállt mellettem. Ha te ezt nem érzed, és fontosabb mások véleménye, akkor engedd át őt egy olyan férfinak, aki igazán el tudja fogadni.
2015. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik rajtatok? Ezt miért kell kihangsúlyozni?

Tudjátok mi a szomorú?

Az, hogy még ti is szégyellitek a cigányságot.

2015. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem hangsúlyoztam ki, csak leírtam. A te bajod, ha ezt így vetted. Én nem szégyenlem egyáltalán, mert nincs mit. Az a szomorú inkább, hogy egyes emberek egy kalap alá vesznek minket azokkal, akik lejáratják ezt a népcsoportot. Gondolom a kérdező apjával is ez lehet a probléma. Az meg a másik, hogy ha téged érne annyi sérelem, mint engem ért, akkor te sem hangoztatnád üvöltve, hogy jaj de nagyon büszke vagyok rá, hogy cigány vagyok, miközben rengetegen gyűlölik a romákat. Ennyit erről. Könnyű messziről okoskodni.
2015. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha kulturált és vállalható akkor nem kell ezen a kérdésen rágodni. De ha az a bizonyos kategoria akikre az egész busz közönsége felfigyel ha felszállnak akkor soha.
2015. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Teljesen normális, nem a buszon hangoskodó kategória.Voltam fent a lakásban is amit bérelnek ismerősével teljesen korrekt.
2015. jún. 28. 16:20
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben még jópárszor megdugnám, aztán szakítanék vele, mert egy mocskos raj.
2015. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!