Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány Magyar párkapcsólat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány Magyar párkapcsólat akinek van tapasztalata véleményét kérném?

Figyelt kérdés
Mennyire tudják összehangolni a különböző kultúrát ?
2015. ápr. 14. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Osztálytársam (lány) összejött egy ilyennel. Aztán még az elején elvoltak. 2 hónap múlva megverte a lányt az állat. És most bíróságon az ügy. (A fiúnak nem tetszett ahogy beszélt vele a lány)
2015. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is roma, szerencsére nem hasonlít egyik szellemi fogyatékos rokonára sem, látszik h járt iskolába(3 diploma) tök jól elvagyok vele, nálunk mindenki nagyon szereti szóval nálunk minden ok.
2015. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2:2 mennyi ideje vagyok együtt?
2015. ápr. 14. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ismertem normális cigányokat, de ha közelebb szeretnél kerülni egyhez, előtte mindenképpen nézd meg a családját is!
2015. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok....4 éve vagyunk együtt, hosszú 4 év volt de már párom is belátta jobb ha csak köszönőviszonyban van a rokonaival.
2015. ápr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha összevesztek, akkor azonnal előkerül az egész család - egyszerre.

Ha ezt elképzeled, és nem rettensz meg tőle, csak akkor érdemes vele bármit is kezdeni.

2015. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szüleim húsz éve együtt vannak. Apa roma, anya magyar.

Mai napig nagyon szeretik egymást, nagyon ritkán veszekednek.

Kultúrát összehangolni nem kellett, attól mert valaki cigány nem biztos, hogy a putris közegből való.

Illetve a gondolkodás mód sem az.

Engem se cigány hagyományok szerint neveltek, teljesen normális 21.századi nevelést kaptam.

A tanulás, iskola fontossága, az emberi értékek.

Nekem is magyar párom van immár 3 éve.

24/N

2015. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Párommal 3 eve vagyunk egyutt ő cigany en magyar. Vannak szellemi fogyatékos rokonjai de azok a távolabbi rokonok, közelebbiek ( anyukaja ,apukaja ,mamaja ,papaja, edes testverei) nagyon jofejek ,tiszták,és jol neveltek.Mi nagyon jol meg vagyunk ..a kapcsolatunk eleje necces volt ( de nem azert mert cigany ..teljesen mas dolog miatt ami barmelyik parkapcsolatba elofordulnak) ..mi tervezzuk mar az osszekoltozest .
2015. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én párom fél cigány. Jövő héten leszünk fél éve együtt. Mi elvagyunk :) Jó persze vannak viták, mint mindenhol. A kultúrával nincs bajunk. Az ő szüleinél más a felállás..az anyukája kiszolgál mindenkit, az apukája nem :) De nagyon rendes emberek, szóval nincs baj. Egyébként szerintem ehhez is szerencse kell. Magyarból is ki lehet fogni a legrosszabbat..
2015. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!