Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyiket választanátok az alábbi 3 férfi közül? Melyik a második legszimpatikusabb? Indokoljátok, és kort is írjatok!

Figyelt kérdés

1. Izmos, magas, jóképű, határozott, gazdag, igazi alfahím. Eléggé extrovertált, szeret mindig a középpontban lenni. Arrogáns és néha bunkó, lenézi, és szívatja a gyengébbeket, csendesebbeket, szereti érzékeltetni, hogy ő az alfa. A testére, az izomzatára nagyon büszke. Kedvenc tevékenységei a gyúrás és a motorozás.


2. Kövér, kissé ápolatlan és alacsony férfi. A tenyerén hordozza a nőt, aki tetszik neki. Kedves, segítőkész, jószívű mindenkivel, könnyen megnyílik mindenki előtt. Szeret utazni. Nem túl magas az intelligenciája, nem lehet vele komoly témákról beszélgetni.


3. Sovány, átlagos magasságú, nem túl izmos, de ápolt férfi. Eléggé introvertált, nehezen nyílik meg az emberek előtt. Komoly, intelligens, intellektuális, érdeklik a komoly témák, jól el lehet vele beszélgetni akármiről, legyen az reál vagy humán tudomány. Kritikus szemmel nézi a világot, mindenről megvan a véleménye.


2015. jún. 28. 16:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
En a harmadikat valasztottam, de o nem engem. Csak baratok vagyunk sajnos.
2015. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%

'12: Kigyúrt nem jó, kövér nem jó, sovány nem jó. Nálad kizárólag a szálkás férfiaknak van esélyük? :) '


Nem. A normáltól a szálkáson át a kicsit nagyobb darabig nincs problémám (tehát ha van rajta egy kis felesleg nem gond, az még messze van a kövértől). Az izmos, kövér, sovány viszont mind extrém testalkatok, amik nekem nem tetszenek. Elég sok ember rendelkezik szerintem átlagos, normál testalkattal, nem egy nagy elvárás, hogy ne legyen sovány vagy kövér.

2015. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
74%

"12: Az elsőnél a magasság semleges, a másodiknál az alacsonyság negatív. Hogy is van ez?

Vagy a kettesnél a könnyen megnyílik semleges, de a hármasnál az introvertáltság negatív. Miért"


Az alacsony-magas dolgot megindokoltam. A magasság nem plusz pont, mivel alapvetően jellemző a férfitársadalom 80%-ára, hogy magasabb a nőknél - egy olyan tulajdonságot, ami alapvető a férfiaknál, nem tudok pozitívként elkönyvelni. Viszont az alacsonyság negatív, hiszen nagyon kevesen vágynak maguknál alacsonyabb partnerre.


A könnyen megnyíló azért semleges, mert megítélés kérdése. Nem tudom egyértelműen pozitívnak vagy negatívnak besorolni, ízlés kérdése. Én nem szeretem az olyan könnyen megnyíló embereket, akik 2 találkozás után mindenkinek a legjobb haverjának képzelik magukat. Más meg szereti az ilyet.

A gátlásosság, befelé fordulás viszont a társadalom döntő részében negatív tulajdonság, ezért könyveltem el ide. Nagyon kevesen látnak bármi vonzót is abban, hogy folytonos komplikációkat, bonyodalmat okoz a zárkózottsága, kevés emberrel képes kapcsolatot kialakítani.

2015. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
67%

Első semmiképpen sem. Az ilyen emberek nem hogy vonzanak, de kifejezetten ellenszenvet keltenek bennem. (Az izmokat lesz@rom).

Ami a másodiknál kizáró ok, az a "nem túl magas az intelligenciája"...Ez nagyon zavaró egy kapcsolatban. A külsejét tekintve, attól függ, mennyire ápolatlan. Egy kövérebb ember is lehet ápolt.

A harmadik elég elfogadhatónak tűnik, ha az introvertáltsága nem esik át egy bizonyos határon.


Ezek amúgy nagyon sematikusak, azért (reményeim szerint) ennél összetettebbek az emberek.

2015. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Ecstasy_WIN válasza:
Természetesen a harmadikat! Én eleve a soványabb alkatú férfiakhoz vonzódom és nagyon szeretem, ha valakivel komolyan el tudok beszélgetni. Ráadásul én is elég félénk típus vagyok és szeretem, ha egy srác visszahúzódó és titokzatos :)) 16/L
2015. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Had tipeljek. Kérdező, te a 3-as vagy. Viszont volna egy kérdésem. Szerinted ha egy nő beleesik bármelyikbe, fogja zavarni a rossz tulajdonságai? Max a rózsaszí köd után addig foggal-körömmel védi választottját. Ugyanis nem mi döntjük el kibe szeretünk bele. Minden nőnem más tetszik. Plusz magadat se tekintsd objektívnek. Ami neked bunkó nem mindenkinek az. A megvan a vélem eénye mindenről pedig lehet végtelenül szőrszállhasogató vagy kritikus valakinek.
2015. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Költőnő? ***** válasza:
59%
az uram szakasztott 3-as, nagyon szeretem. Mondjuk ő túlzottan introvertált is, ami a megismerkedésünkkor gyakorlatilag abban volt hátrány,h zinte nekem kellett felszedni. Amúgy szeretem mindennel együtt, de néha nem bánnám, ha új közegben egy kicsit nyitottabb tudna lenni, de ezen folyamatosan dolgozunk.
2015. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
39%

A 3. típusba tartozó férfiakhoz tudok vonzódni, de a gyakorlat azt mutatja, hogy nem illünk össze.


Az 1. semmiképp nem választanám, külsőre sem az esetem (nem szeretem a kigyúrt pasikat), az arrogancia pedig kifejezetten taszít. A 2. kizárt, mivel az intelligens pasikra bukom.


Szóval a fentiek közül valójában egyiket sem választanám. A 3. még vonzana, de a személyiségjegyei alapján nem illenénk össze. Úgyhogy maradnak az az intelligens, átlagos külsejű, kedves, nyitott férfiak... lehet, nem is járok rosszul velük?! :)

2015. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

"1. - nem szeretem a kigyúrt férfiakat, sem a tirpákokat. Ha szálkásan izmos oké, de ne legyen kigyúrva...

"


Mi bajod van a Nyíregyháziakkal?

2015. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Harmadik, de a párom pont ilyen.

Elsővel soha nem kezdenék mert szoknyapecér egoista a 99%, a kövér férfiak nem az eseteim igy a második sem jön be.

2015. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!