Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevezik egyes nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik egyes nők a kedves férfiakat papucsnak?

Figyelt kérdés

Most nem olyan férfiakra gondolok, akik félnek a nőktől, vagy annyira félénkek, hogy meg se mernek szólalni, hanem olyanokra, akik szeretnek a nő kedvében járni, anélkül, hogy feladnák a saját személyiségüket.

Ismerek ilyen férfit, és hallottam, hogy egyes nők a háta mögött mondták, hogy nekik nem kellene mert papucs.

Szögezzük le előre, hogy nem vagyok nőgyűlölő, nem a nők összességével, csak a "kedves férfi az papucs" hozzáállású nőkkel van bajom.



2015. jún. 28. 10:40
 1/6 Interferencia ***** válasza:
Mindenkinél más a mérce. Aki azt akarja, hogy a domináns férfi elnyomja, annak nyilván papucs az ilyen viselkedés. Aki pedig talpnyalót akar, annak meg bunkó.
2015. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyes nők nem tudom, kit miért neveznek papucsnak. Én nem a kedves férfit nevezem annak, hanem azt, aki teljesen alárendeli magát a párja akaratának, nincs egy önálló gondolata sem, határozatlan, mindenben a másikra hagyatkozik.
2015. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenben nekem is volt már részem. Le lettem szólva egy randin, amiért számomra természetes gesztusokkal rukkoltam elő, de nem lombozott le. Jó nevelést kaptam, szeretek figyelmesen bánni a nőkkel, de egy kudarc miatt nem fogok változtatni a hozzáállásomon.
2015. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 curáku ***** válasza:
Mert nem tudják mit jelent az, hogy "papucs férj". Nem kell velük foglalkozni.
2015. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ezek az egyes nők síkhülyék.
2015. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%

Mert a nő elvárják a goromba, kegyetlen, abszolút domináns férfit. Természetesen amikor megkapja, akkor az baj, amit el is sír a lelkiszemetesládájának, aki egy - épp a szóban forgó - kedves úriember.


A papucsok mindent megtesznek a nőknek, a saját szabadidejüket áldozzák fel a nőkért és még sorolhatnám. Tipikusan képtelen nemek mondani, sokuk attól tart ha nemet mondanak akkor a nő elhagyja őket. Nem tudják, hogy a nők ösztönösen undorodnak ettől, így a különválás elkerülhetetlen (kivéve ha a férfi nagyon jól néz ki és gazdag, mert akkor mindegy) .

2015. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!