Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyiket választanátok az alábbi 3 férfi közül? Melyik a második legszimpatikusabb? Indokoljátok, és kort is írjatok!

Figyelt kérdés

1. Izmos, magas, jóképű, határozott, gazdag, igazi alfahím. Eléggé extrovertált, szeret mindig a középpontban lenni. Arrogáns és néha bunkó, lenézi, és szívatja a gyengébbeket, csendesebbeket, szereti érzékeltetni, hogy ő az alfa. A testére, az izomzatára nagyon büszke. Kedvenc tevékenységei a gyúrás és a motorozás.


2. Kövér, kissé ápolatlan és alacsony férfi. A tenyerén hordozza a nőt, aki tetszik neki. Kedves, segítőkész, jószívű mindenkivel, könnyen megnyílik mindenki előtt. Szeret utazni. Nem túl magas az intelligenciája, nem lehet vele komoly témákról beszélgetni.


3. Sovány, átlagos magasságú, nem túl izmos, de ápolt férfi. Eléggé introvertált, nehezen nyílik meg az emberek előtt. Komoly, intelligens, intellektuális, érdeklik a komoly témák, jól el lehet vele beszélgetni akármiről, legyen az reál vagy humán tudomány. Kritikus szemmel nézi a világot, mindenről megvan a véleménye.


2015. jún. 28. 16:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Férjnek a 3.-at,szeretőnek az elsőt.
2015. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
A férjem tiszta olyan, mint a 3., csak ő pocakos.
2015. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

1. "szívatja a gyengébbeket"

Kevés dolog van, amiért először ütök, aztán kérdezek. Ez az egyik.

2. "Kövér, kissé ápolatlan"

No comment...

3. Ez normálisnak tűnik. Válaszd ezt.

2015. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
27%

Na a sok álszent...

A 75% az elsőt választaná egyértelmű,de saját maguknak se ismernék be :D

Aki az elsőt választaná azt felpontoztam mert legalább őszinte, már ez is valami.


(egyik típusba se tartozom, 29/F)

2015. jún. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
# 34: A saját logikád szerint mindenkit fel kellett volna pontoznod, mert nem tudhatod, hogy ki tartozik a 75%-ba, és ki a 25%-ba. Aki a 25%-ba tartozik és nem az elsőt választja, az is őszinte.
2015. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
24%
Azt pontoztam fel aki leírta hogy az elsőt választaná, mert azok legalább nem hazudnak se maguknak, se nekünk. Én legalábbis ezt tapasztalom odakint a való életben hogy a nagytöbbség az elsőt választja, a másik kettőt akkor ha gazdag. Képmutatásból, sunyi szövegből még ma is kijut bőven mindenkinek.
2015. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Egyértelműen csak a harmadik jöhetne szóba, a leírás alapján eléggé hasonlít rám, külsőre meg amúgy is a vékonyabb fiúk jönnek be általában.


A másodiknál jó, hogy kedves, de én egy kövér emberhez nem tudok vonzódni, az meg, hogy komoly dolgokról nem lehet vele beszélgetni, akkor is kizáró ok lenne, ha nem lenne kövér.


Az elsőtől meg kb. a leírás alapján rosszul vagyok. :D Oké, szép dolog, ha valaki magas, helyes, és izmos is, de a leírt viselkedéstől a falra mászok, nem egy ilyet utasítottam már el, mert annyira irritálnak. Ebben szerintem az is benne van, hogy kiskoromban engem is sokat szívattak, így nem igazán tudom elviselni a náluk gyengébbeket szívató embereket.

2015. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem, hogy 19/L vagyok.

(utolsó voltam)

2015. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogyha az itteniek szerint ekkora a kereslet az átlag introvertált tisztességes férfiakra, miért ők maradnak állandóan szinglik? Gazdag meg jóképű pasas miért nem lesz MGTOW soha?

A válaszok jórészéből csak úgy csöpög az álszentség.

2018. aug. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

A döntő többség az elsőt választaná, de ezt ugye nem írhatja le mert akkor nem kammanthatná azt a férfiaknak hogy őt a belső érdekli...

Hja a belső, a pénztárca belseje max.

De legalább voltak akik leírták őszintén.

Nosza engem is lehet lepontozni, kis önérzetes hisztipandák, az nekem is megy.

2019. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!