Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatlanabb srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlanabb srácok, válaszolnátok a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Ha elkezdenétek randizni egy lánnyal úgy, hogy előtte nem szereztetek túl sok tapasztalatot, mondjuk csak buliban volt egy-két csók, vagy egy rövid kapcsolatotok volt, ahol nem volt szex és hasonlók-

Ilyen esetben mennyi idő és milyen célzások kellenek nektek, hogy merjetek lépni és csóknál meg sima ölelésnél többet tenni? Például mi kell ahhoz, hogy hozzá merjetek érni a lány melléhez (ruhán keresztül), vagy hogy feljebb is meg merjétek simogatni a combját stb?

Mit kell egy lánynak jeleznie ahhoz, hogy ilyesmit merjetek csinálni? És kb mennyi együtt járási idő után érzitek, hogy itt az idő?

Köszönöm szépen, ha válaszoltok :)


2015. jún. 29. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a csókra meg a spontán odabújásra, ölelésre tudtam nehezen rávenni magam bátortalanság miatt, utána onnan már simán mentek tovább a dolgok.

Egyébként addig nekem kellett kb 4. randi, meg erős célzások, szemezések, hogy meg merjem csókolni a másikat, de talán ha már oda mer hozzád bújni, és mélyen a szemébe nézel és lassan hajolsz felé, veszi a lapot.

2015. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1.: nálunk volt már csók meg ölelés, azzal nincs semmi gond. De azóta megtorpant az egész és nem lép semmi többet, nem tudom, mit tegyek, rámászni nem fogok.
2015. jún. 29. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatlan vagyok, de nem vagyok félős, de ha úgy alakulna egyszer, akkor csak kicsi bátorítás kellene csak.
2015. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már megy a csók egy ideje (néhány perc), akkor magamtól csinálnám ezeket, ha látom, hogy vevő rá és nem ellenkezik. Tapasztalatlan vagyok, nem töketlen. :D
2015. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ő nem csinálja több perc csókolózás után sem. Hogy segíthetnék rá?
2015. jún. 29. 13:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét és rakd oda, ahová akarod. :D
2015. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6.: de félek, hogy akkor meg könnyűvérűnek fog tartani, meg olyannak, aki siet és nem lehet vele hosszútávon tervezni
2015. jún. 29. 13:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha emiatt annak tart, akkor keress helyette egy normális pasit.
2015. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De az annyira durva, hogy megfogni a kezét és rátenni
2015. jún. 29. 14:03
 10/12 Ali_G válasza:
A legegyszerűbb ha csókolózás közben átöleled és elkezded simogatni, először a hátát, karját, tarkóját, vagy ahol jól esik. Kapcsolni fog, és ő is elkezd majd simogatni. Csak kapjon egy kis pozitív visszajelzést.
2015. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!