Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Volt egy csodálatosnak hit kapcsolatom.2 évig tartott + osztálytársak is voltunk.Elhagyott egy másik lányért.Én nem csak a szerelme,hanem a legfőbb bizalmasa,osztálytársa is voltam a volt barátomnak.És mégis elhagyott,sőt elég megalázóan közölte hogy vége.Ennek ellenére hiányzik,de ő nem keres.

Ti miért tettetek vagy tennétek ilyet? Eltudtok,eltudnátok egy olyan lányt felejteni örökre aki nemcsak a szerelmetek de minden titkotok tudója is volt? Ha igen miért? Én sosem csaltam meg őt.

20/L


2015. márc. 20. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert megtanultam, hogy mindenből lehet tanulni.
2015. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egér is megunja ugyanazt a lyukat.
2015. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet sose egy lánnyal, gerinctelen dolognak tartom. Én már annak örülnék, ha a barátnőm egyáltalán megbízna bennem, pedig semmi oka a bizalmatlanságra... :( Te pedig a legfőbb bizalmasa voltál az exednek, törődtél vele, és az lett a hála, hogy megcsalt téged. Igazságtalan ez a világ sajnos, de nem szabad emiatt feladni.
2015. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
-Hmm..., ha ilyen barátnőm lenne, Én biztos nem hagynám el.
2015. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy nem csinálnék ilyet, ez kérdés?

ez egy hatalmas surmó

2015. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! Az a baj,hogy sokan úgy látják hogy szegény én meg hogy ők biztos nem tennének velem ilyet.Az a másik baj,hogy tudom hogy nem kellene hogy hiányozzon és mégis.Én már nem kellek neki de én vágyom rá.Max.az is jól jönne ha barátok maradtunk volna de nem... :(
2015. márc. 20. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért hiányzik neked, mert önzetlen voltál mindvégig, és nem vagy haragtartó típus, sőt, képes vagy a saját önértékelésedet alárendelni egy másik ember szeretésének. Szemét volt veled, nem érdemelt meg téged, és te továbbra is kitartanál mellette, ha pozitív gondolatok jutnak eszedbe az exedről.

Nem kérdés, hogy tovább kell lépned! Az ilyen ember, mint az exed, barátnak se lenne jó, nemhogy a párodnak. És tedd fel magadnak a kérdést: ha eddig mindent megtettél érte, és ennyire hálátlan volt, mi a garancia arra, hogy ha újra összejöttök, megváltozik? Semmi.

Találnod kell magadnak egy új férfit, aki remélhetőleg érdemes lesz arra, hogy a szeretetedben, és a jó természetedben részesüljön! És aztán már csak egy rossz emlék marad az exed.

2015. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Nos engem 1 és fél év után dobott a barátnőm sms-ben.

Szóval van némi tapasztalatom ez ügyben.

Sokáig szerettem még utána,de már elmúlt.

Figyelj egy szakítás után a barátok (lennénk dolog) szerintem nem lenne túl jó döntés.Talán még jobban fájna később.

Megértem,hogy most fáj a dolog,de az idő majd mindent begyógyít.Majd találsz tőle jobbat hidd el.

A volt pasid pedig valószínű,hogy beleszeretett abba a másik lányba,vagy lukba.Azért lépett le.

Ez van sajnos.Ne keseredj el azért.Menj tovább hittel.

2015. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Jaj!

Cicám!

Azért én meghallgatnám a másik felet is!

Nagyon tündérmesének tűnik ez a sztori ahol te vagy a szépséges hercegnő és a volt palid meg a csúnya gonosz varázsló!

Csak tudod ezzel az a baj hogy általában a dolgok nem történnek ok nélkül! Rengeteg érdekes sztorinak bedőltem már életem során és a végén azért mindig kiderült hogy csak nem úgy van az ahogy a mesélő előadta. Nyilván mindenki a saját javára szépíti a mesét. Szóval vagy te sem vagy tiszta, vagy egyszerúen csak megszívtad, mert persze kivételek is vannak!

Puszi

2015. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!