Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A nők nem szeretik az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nők nem szeretik az igazságot. Azt szeretik, ha azt mondod amit hallani akarnak. " Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Abban az esetben szeretjük, ha azt mondja a másik amit hallani akarunk, ha az az igazság. :)

A hazugságot semmiképp.

2015. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem értek egyet ezzel. A probléma az, hogy az "igazság"-ot támogató férfiak sokszor úgy érzik, hogy az igazság és az udvariatlan megjegyzés ugyanaz. Az, hogy valaki nem hazudik, és az, hogy sérteget, két különböző dolog. Én ezt látom keverni. A nők szeretik az igazságot, és az udvariasságot is. Aki ezt a két fogalmat ismeri, nem kerül kellemetlen helyzetbe. A bunkó viselkedésen pedig nehéz változtatni, mert általában őszinteségnek álcázza az illető, közben pedig szimplán csak primitív.
2015. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A fájó igazságot senki sem szereti, a férfiak sem. Senkinek sem esik jól, ha olyan igazságot hallunk, amit nem akarunk. De a hazugság akkor is rosszabb.
2015. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan így van.
2015. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan igazság, amit nem szeretek hallani. Pl. ha jól elvagyunk, meg beszélgetünk a pasival és az bevallja, hogy nőként tekint rám nem emberként (vagyis hiába minden, csak a p.ncit látja bennem). Ennek nem szoktam örülni ez tény, mert ha tetszik egy pasi, azt azonnal kimutatom (ki is mondom) felé, de ez számomra, hogy egy csomó időt elvesztegetek rá, mert hiteget azzal, hogy sima barátok legyen... ez mindig nagyon fáj. Hiába a sokadik. Szóval ilyenkor azt kívánom, bár hazudna, bár mondaná azt, hogy olyan vagyok neki, mint a húga és nem próbálkozna be.
2015. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Részemről helyzetfüggő. Ha valamit főzök és nem jól sikerül, azért jól esik, ha a párom mosolyogva megölel, és azt kamuzza, hogy nagyon finom lett :D Még ha tudom is róla, hogy amúgy a kukában fogja végezni. Vagy nyilván esetenként örülök neki, ha programok tervezésénél látja rajtam, mit szeretnék, és nekem nem kell mondani, ő magától kitalálja és azt mondja.


Szóval, fogjuk rá, apróságokban azért igenis örülök neki. Úgyis béna hazudozó, nem tud úgy kamuzni, hogy ne tudjak róla. De a szándék az fontos :)


De komoly kérdésekben, a véleménye kinyilvánításakor, komoly dolgok megvitatásában még jó, hogy ne azt mondja, amit hallani akarok. Egyrészt szeretem a jó kis heves, érvelésen alapuló, konstruktív vitákat, másrészt meg nem egy pincsikutyát akarok magam mellé, akinek ha azt mondom, hogy "ül", akkor leül, és nem kezd el vitatkozni, hogy de ő nem akar leülni, ő egy szabad, felnőtt ember, saját önálló akarattal és véleménnyel, és ezt igenis kifejti és megosztja velem. Majd szabad akaratából ül le, mert meggyőztem :D

2015. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

#5

Talán nem nő vagy?

Ő csak azt mondja ahogy az élet működ, te kombinálod bele a saját hülye nézőpontodat.

Tényleg jobb lenne, ha azt mondaná, csak a rozmárt látja benned.

2015. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6os tökéletesen leírta amivel egyet értek, nem fogom leírni ugyanezt bénábban megfogalmazva :D
2015. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Chopen ***** válasza:
Szerintem a nőket ki lehetne cserélni emberekre.
2015. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem szereti hallani az igazságot.
2015. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!