Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha egy srác elkönnyezné magát közös filmnézésen a filmen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt azt érezném vannak érzései. Én barátomat egyszer láttam sírni amikor meghalt egy kedvenc videójáték karaktere:) Élő embernél bezzeg nem, vagy jól titkolja:)
2015. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megtörtént velünk :) Azóta hozzá mentem feleségül :) Állatokról szóló film volt, nagyon mélyen érintette a sorsuk. Ráadásul igaz történet volt. Sosem láttam sírni azelőtt, azóta is csak 1-2x könnyezett be, és persze a gyerekeink születésekor :)
2015. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Estienne ***** válasza:
A családi üzelmeken néha én is könnyeztem.
2015. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Azt hiszem nem leszek nepszeru a valaszommal, de ettol meg ugy gondolom, hogy egeszseges lelkuletu ember nem sirja el magat semmilyen filmen csak olyan, akinek valami lelkiproblemaja van.

Lehet sirni ha nagy fajdalom eri az embert akar fizikailag, vagy lelkileg ... de ehhez kell egy nagyfoku szemelyes erintettseg. Egy szomoru torteneten, vagy valami szornyuseges fenykepen viszont max megborzong egy egeszseges ember, talan rossz kedve lesz ... de a siras ilyen esetekben sem indokolt.

2015. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen filmről van szó. egyébként nem zavarnak a könnyek, csak sosem tudom hogyan reagáljak helyesen. én nem igazán szoktam kimutatni az érzéseimet, másoké pedig összezavar
2015. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két filmen sírtam el magam eddig, az egyik a Tom Hanks-féle Halálsoron, a másik a Richard Gere-féle Hacsi, a leghűségesebb barát c. film volt. Szerintem iszonyat kínos lenne a nők előtt, ha velük nézném meg ezeket a filmeket és megint elbőgném magam, ezért sem nézném meg nő társaságában újra.
2015. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

A férjem is Hatchi-n sírt :) Azt hiszem, ez egy ilyen film.


Nem kell lelki sérültnek lenni a filmen síráshoz, csak átlagnál érzékenyebb lelki világ, empátia is elég. :) Én nőként sokszor meghatódom a filmeken, különösen mióta gyerekeink is vannak. Nem vagyok lelki sérült, kifejezetten erős, egészséges nő vagyok. De amikor valami megható, akkor az az :) Átélem, megélem, engedem hogy hasson, és utána ezzel a tapasztalattal is több leszek :) Én kifejezetten szeretek filmen sírni.

2015. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavarna :D Nincsenek lelki problémáim, de megható, szomorú filmeken tudok sírni. Szerintem baromság, hogy az az ember sérült, aki erre képes... Szerintem normális emberi tulajdonság, hogy az ember képes meghatódni dolgokon, ez egyeseknél könnyek formájában is előjön, mások könnyek nélkül hatódnak meg. Mindkettő normális. Mint az is, hogy emberként empatikusan vagyunk, képesek vagyunk beleképzelni magunkat más helyzetébe, megsajnálni valakit (még ha nem valós dologról van is szó, egy filmbe beleéli magát az ember, ha jó)


Szóval a legnagyobb baromság elítélni az olyanokat, akik megkönnyeznek egy szomorú vagy megható filmet.

2015. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kozos filmnezesen tenyleg filmet neztek?! :))

A viccet felre teve, nekem jobban tetszene, mert tudnam, hogy biztonsagban erzi magat mellettem, hogy megengedje maganak a konnyeket.

2015. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a lábujjára léptem, mert kisajátította a kukoricát vagy ilyesmi, akkor nem. Ja, hogy a filmen? Mert összetört egy szép verda? Bánja fene.
2016. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!