Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, akik elkezdték a PUA-t!...

Fiúk, akik elkezdték a PUA-t! Van itt más is közületek, akinek a PUA által szerzett tapasztalatok a csajozásban csak még inkább megerősítették, hogy mennyire a külső számít a csajozásban és csak tovább süllyedt az önbizalma, önbecsülése?

Figyelt kérdés

Mert nálam ez van, igaz annyit köszönhetek, hogy legalább már nem mondhatom el azt, hogy még sosem smároltam egy lánnyal sem, de ezt leszámítva csak egy rakás megalázst kaptam akárhány csajnál is próbálkoztam, hiába a tökösség, ha nem látnak helyesnek, úgy lekoptatnak, lealáznak, mint a pinty.

Például 2-3 éve még, amikor ne is szólítottem le sosem egy lányt sem, meg nem is próbálkoztam ilyen aktívan, mint most, akkor legalább nem kellett úgy kimennem az utcára, hogy biztos nagyon csúnyának tartanak a csajok, mert úgy nem éreztették igazán velem, de mióta aktívan csajozom nem egy lány gúnyolt már ki vagy nevetett ki, tartott rondának. Pár éve még ha együtt utaztam több aranyos lánnyal, akkor ott ovlt a remény, hogy talán tetszem neki és azért néz engem, ma már a sok tapasztaltnak hála, ha történik is nagy ritkán ilyen, inkább érzem azt, hogy azért néz, mert ronda vagyok,f ura az arcszerkezetem. Teljesen romokban vagyok ma már, nem is hiszem, hogy létezik olyan lány, akinek kellenék. Szóval ez a PUA sajnos nagyon rosszul is el tud sülni, bár lényegében csak az igazsággal állított szembe, amit eddig nem mondta ki a csajok, mert nem is próbálkoztam náluk meg kerültem alapból az embereket, félénk, csendes, visszahúzódó, tipikus jó fiú voltam a PUA előtt, most meg hiába tökösködöm, ha csak a rosszat kapom a csajoktól folyton a külsőm miatt. Szóval én már tudom, hogy a külső a lényeg a csajozásban, ha úgy akarsz barátnőt, hogy nem a pénzedért szeret, akkor nagyon mákosnak kell szülednek, jóképűnek, magasnak, ami én nem vagyok egyik sem.



2013. jún. 9. 15:31
 1/9 anonim válasza:
hány éves vagy és hogy nézel ki hogy ennyire nem akar összejönni semmi se?
2013. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
végig se olvastam, de szerintem a PUA baromság
2013. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a PUA arról szól, hogy fizetsz azért hogy odarugdossanak egy csajhoz

nincsenek nektek haverjaitok?

2013. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A PUA-nak az a baja (legalábbis akiket én ismerek9, hogy tekintet nélkül az egyéni adottságokra, személyiségre mindenkire megpróbálnak ráerőltetni egy stílust, ami sok embernek akár nem is áll jól. Ha mindenkiből az igazi értéket keresnék elő, hogy arra gyúrjon rá, máris előrébb lennének.

Milyen komolyan mentél bele? Egynapos vagy háromnapos tréning, személyes tanácsadás és terepgyakorlat, vagy life coaching, azaz életmód-tanácsadás is?

2013. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a PUA nem lenne még mai napig nem lett volna barátnőm, nagy szerencsém van hogy rám találtam. Amúgy meg ha nem vagy a leghelyesebb akkor gyúrd ki magad és szedj össze vmi átlagos csajt, találsz olyat aki értékelni fog, nem fogsz megdugni 1000 csajt mert én se :D de legalább 1 megfelelő legyen akkor sokáig
2013. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel magadban, mások sem fognak hinni benned!
2013. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hé, hová lettek Jimmi válaszai?
2013. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 laci911 ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség , olvastam a pua dolgokat , ami le jött , hogy az egész olyan , hogy nehéz kivitelezni pl egy klubban megdugni egy nőt mind ezt elérni kioktató , amit tanultam azt , hogy ne vegyen komolyan a nőket mert lehetnek szépek , de mindig van màsik aki jobb nàlla . Aki okos az rà fog jönni , hogy a kinézet csak akkor szàmít ha el akarod Ani magadat egy újsàgba a nőknél màr nem biztos , hogy nagyon dukàl . Csak gondolj bele a luxus örömlànyokra megtehetnék , hogy csak azokkal szex éljenek akik szépek és van pénzük ehelyett azzal is affér kornak akiknek annyira férfiasak .
2013. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!