Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálad hol van a férfiasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad hol van a férfiasan vastag és hol a már kövér állat?

Figyelt kérdés
Képeknek örülnék példaként, hogy mire gondoltok ezek hallatán.Mert van aki szerint egy 90 kilós, 170 centis kicsit izmosabb, de zsírral fedett pasas már kövér, van akinek még csak férfias. Egyéni vélemények érdekelnek csak, tudom hogy ez nagyon egyéni dolog.
2015. jún. 29. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A férjemnek pont ezek a paraméterei, pont jó így, bár azt sem bánnám, ha még kicsit szedne fel.

A túl kövér az, akit már könnyebb átugrani, mint megkerülni és szanaszét folyik. :)

2015. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Képet most nem esik jó keresni példának...


De pl. párom 185 cm kb és 132 kg most éppen. Ő sem nádszál és van rajta anyag no. Ő aztán eléggé férfiasan vastag, de elég jó neki az eloszlás, bár már csak a hasára megy főként most éppen.


Úgy szoktam mondani, az már azért nagyon csúnya amikor már folyik szerte szét egy ember meg csupa redő meg háj, az a nagyon lógós az már nem szép de nagyon nem vonzó sem... Az már kövér állat.

2015. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő még férfias:

[link]


Ennél testesebb férfi már nem férfias számomra sehogy.

2015. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] akkor még beleférek?:)
2015. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sehol, nem szeretem a vastag pasikat, a kövér állatokat meg pláne nem.

Nekem a normál maximum határ a 170-180 cm és max 80 kg de csak ha izomból áll a 80 kiló és nem zsírból.

2015. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!