Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon magam alatt vagyok!...

Nagyon magam alatt vagyok! Mit csináljak ebben a helyzetben? Valaki írjon már valami hasznosat nekem is!

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok borulva, mert undorítóan kövér lettem. Régen én voltam a társaságban a "jó csaj", meg mindig vékony voltam, igazi fittness alakom volt már s mindig én voltam az, aki irigyeltek emiatt. Jó persze, ezt most sarkítva kell érteni, de értitek. Nagyon jól éreztem magam a bőrőmben, a pasik jöttek dögivel, akit kiválasztottam, annak én is tetszettem.


Most meg egyszerűen a nyáron eleresztettem magam (alkohol) és meghíztam. Tizen-X kg jött fel és egy undorítóan dagadt g.ci lettem, hogy az már hányinger. Mindenütt narancsbőrős vagyok, még ott is ahol az ember nem gondolná. TÉRD B.MEG TÉRD!!! SZERINTETEK???? Van egy ismerősőm, aki kövér. Sajnos. Mindig is sajnáltam szegényt, hogy milyen csúnya a lába meg mindene (kivéve az arca szép csak), most meg fordult a kocka. Pont ugyanazok a paramétereim vannak, mint neki. Fúúj. Nagyon rossz érzés, hogy amikor rá is nézek, akkor csak azt látom, hogy én is ilyen lettem. A combom olyan vastag lett hogy a k.szott elefánt megirigyelhetné...


Hogyan fogyjak vissza? Az emésztésem is leállt.

Amikor jól néztem ki, akkor nem ette semmilyen gabonás sz.rt, most meg valami miatt ezt is ettem, holott nem szabad, mert amúgy érzékeny is vagyok rá.


Depressziós is lettem emiatt, nem akarok kimenni az utcára, mert megszólnak, látom hogy megbámulnak, hogy ki ez a dagadt g.ci meg hogy fúj milyen tohonya, stb.stb.


Nem elég, hogy kövér lettem, de még colos is vagyok, emiatt nagydarab lettem, ami a lehető legrosszabb!! Ha már kövér egy csaj, akkor legyen alacsony, mert az olyan "kisgolyó" és nem egy debella g.ci kövér köbméteresen mömmedt böszme trombózis.


Egyszerűen most úgy érzem, hogy nem tudok kijönni ebből. Tudom, hogy attól híztam, hogy több kcal-t ettem meg mint amit kéne, mert hát ez a matek része a dolognak, csak nem tudom hogy milyen étrenddel tudnám kicsapatni a vizet is magamból meg méregtelenítenem kéne úgy, hogy ne dögöljek azért éhen se.


2 hónapot szántam, hogy lefogyjam ezeket a kilókat, mert ennyi idő alatt is jöttek föl kb. Ha nem sikerül, felakasztaom magam.



2012. szept. 28. 18:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most légyszi ne az aktuális lelkivilágom miatt kezdjetek el osztani, hanem valami jó ötletet mondjatok, hogy hogyan lehet ezt visszafordítani és hogy volt-e ilyen már másnak is, hogy már bordás hasizma volt meg ilyenek és egyszer hízott és hogy ez után hogy tudta visszacsinálni az egészet. Én anno azért a testért nagyon megszenvedtem, és most meg 2 hónap alatt minden visszaállt. K.szottul szenvedtem 2-3 évet a jó testért és 2 hónap alatt meg ilyennek lenni?!?!??!?! Én ezt nem értem......már ennyi boldogsága se lehet az embernek, hogy 2 hónapot lazít?!??!!? Ezt nem tudom nem vagyok képes felfogni!!!!!!!!!!! Mert ha 2 évig zabáltam volna a sz.rt akkor azt mondom, hogy oké, de akkor miért lettem ilyen hamar kövér g.ci???? S most ugye akkor nem megint 2-3 évig kell szenvednem a jó testtért, ugye?!??!!?!?!? A depresszióból (amit ez okozza!!!!) hogyan jöjjek ki???? Kellene valami más dolog a kajálás helyett. Gondoltam már arra, hogy dohányozni kezdek vagy drogozni, de úgyse teszem meg, mert nem tudom megtenni valahogy...kár.
2012. szept. 28. 18:55
 2/14 A kérdező kommentje:
A legrosszabb meg az is, hogy egy pasi se néz még rám, mert hát ilyen testtől én is elhánynám magam egy pasi helyébe, sőt impotenciát kapnék és azonnal bebu.zulnék és felköltöznék remetének a hegyre, hogy még véletlenül se lássam többé ezt. Nagyon le vagyok törve, hogy ilyen lett a testem, s most lehet jönni azzal, hogy biztos van még nálam kövérebb is meg hogy milyen jól érzi az magát, de engem más nyomora vagy nem nyomora az nem vígasztal. Engem nem érdekelnek olyan szinten mások, hogy azzal vígasztaljam magam, hogy ki rondább vagy kövérebb nálam. Ettől én nem leszek se szebb, se soványabb. Viszont ebből kva gyorsan ki kellene jönnöm, csak még nem tudom, hogy hogyan, mert teljesen ki vagyok borulva most.
2012. szept. 28. 19:02
 3/14 A kérdező kommentje:

Ráadásul megöl a magány, illetve semmilyen inspirációm nincs most a dolgokra. (nem a fogyásra gondolok most, hanem csak úgy általánosságban). Mindig volt valami jó dolog az életemben, valami új és változatos dolog, szerelem vagy akármi.......Most meg semmi nincs, csak ez az unalom, a szürke napok és sehol egy olyan pasi, akivel akármi is lehetne.


A másik meg az, hogy aki tetszik(tetszene), az nem vesz észre, mert dagadt g.ci vagyok és ez annyira hányinger, hogy nem csoda, ha ő is felköltözik remetének a hegyre.

2012. szept. 28. 19:05
 4/14 anonim válasza:
Ne ess kétségeb, szerintem nagyon hízékony vagy és amiatt sikerült fölszedni magadra a kilókat...sportolj , egyél rendszerezetten , ne nagyon egyél édességeket, mert az nem használ.... A lelki problémádat meg mond el egy szakembernek, hátha tud segíteni. Minél többet mozogj.. És sok sikert kívánok
2012. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Bocsi a helyesírási hibákért.A kilók nem fognak egyik napról a másikra lemenni, hosszú folyamat lesz, de majd megéri meglátod.
2012. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De mennyire lesz hosszú folyamat????????????????????????????? Megint szenvedjek 2-3 évig????????????
2012. szept. 28. 19:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Mégis milyen magas vagy, és hány kg? Ezt kérlek oszd meg velünk, mert csak így tudok tanácsot adni.
2012. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hát ezt pontosan nem tudom, hogy milyen hosszú folyamat lehet de akár 2-3 év is:(,....tudom mit érzel én világ életemben túlsúlyos voltam/vagyok, rengetegszer rászántam magam a koplalásra, de semmit nem ért...ha abba hagytam a duplája jött vissza, ugyhogy ezt ne tedd...Most Rubint Réka tornát tartok minden este(egy hete csinálom), igaz még nincs változás, de már most jobb a közérzetem, neked is ajánlom.
2012. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én minden reggel szoktam 1 órát kocogni....most lejjebb ment 40-30 percre, mert egyszerűen idegbajt kapok. Mindig az jut eszembe, hogy minek??!! Semmi hatása nincs már...nem látok eredményt...Futok így, futok úgy, ez van , az van, de közben meg semmi. Ugyanaz a dagadt g.ci néz vissza hatalmas tokával a tükörbe. Annyi adat elég szerintem rólam, hogy a combom olyan vastag, mint anno a DEREKAM volt. Szerintem ez eléggé meredek...
2012. szept. 28. 19:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, a zsírháztartásodért a májad felel, és ha ilyen marha jól tud raktározni, ugyanilyen jól bontja is le a raktárakat, két hónap alatt szerintem lazán lemegy ha akarod, a biológiád nem fog az utadba állni:P

Én a kajában vettem vissza nagyon, keveset eszem, és három hónap alatt fogytam le 20 kilót. Nekem eddig bevált:P De ízlés kérdése, mellette nem mozogtam, ha valaki többet eszik és többet mozog ugyanilyen eredményes lehet:P

Hajrá!! ^-^

2012. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!