Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szál tangában voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szál tangában voltam otthon, mert szerettem volna "szexiskedni" a barátomnak, de ő elküldött hogy öltözzek már fel. Normális?

Figyelt kérdés

Utána magamra vettem egy hosszú nadrágot, egy pólót és rá egy jóóó bő pulcsit... megkérdeztem hogy így már jó leszek? és teljes komolysággal mondta hogy igen, így már jó leszel.

Nem arról van szó hogy dagi lennék vagy ilyesmi :D (168cm/54kg) de annyira jól esett volna akár csak egy-két dicsérő szó... erre elküldött hogy öltözzek fel, egy kicsit rosszul esett:/ én 18 éves vagyok, ő 21 és egyébként minden teljesen rendben van velünk szex terén meg mindenhogy.

Mit gondoltok?


2015. jún. 29. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

A hülyéje.


Megijedt, hogy rá mászol!?

2015. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy csak nem akarta, hogy megfázz? Nekem ma éppenséggel nem volt melegem, sőt, persze nem tudom, ti merre vagytok. :-)
2015. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Szivárvány színű a profilképe a f.aszbukon?
2015. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez olyan furcsa, az enyém még le is szedi rólam, ha bugyin kívül van rajtam más.

Lehet, hogy valamitől rossz kedve volt és ez volt a baj?

2015. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi fatökűt manapság. Nemhogy szeretkezett volna veled. Édes Istenem.
2015. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
dehogy fáztam volna meg, kellemes idő volt a lakásban:) nem volt rossz kedve, épp cigit töltött és beszélgettünk, de valamiért nem akart látni csaknem meztelenül... nekem meg rosszul esett, hiszen azért vetkőztem le mert gondoltam talán, esetleg örömöt lel abban hogy így lát...
2015. jún. 29. 23:48
 7/19 A kérdező kommentje:
#5-ös egyébként igen, egy leteperős "mindjártmegerőszakollak" típusú menet jobban esett volna mint a dicsérő szó!:D
2015. jún. 29. 23:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem volt kedve hozza, van ilyen...
2015. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Inkább a cigit tömte mint téged? A hülyéje! :D
2015. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát majd ezentúl semmi ilyesmiben nem lesz része, szexelni is csak sötétben fogunk, takaró alatt!!:D
2015. jún. 29. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!