Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szál tangában voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szál tangában voltam otthon, mert szerettem volna "szexiskedni" a barátomnak, de ő elküldött hogy öltözzek már fel. Normális?

Figyelt kérdés

Utána magamra vettem egy hosszú nadrágot, egy pólót és rá egy jóóó bő pulcsit... megkérdeztem hogy így már jó leszek? és teljes komolysággal mondta hogy igen, így már jó leszel.

Nem arról van szó hogy dagi lennék vagy ilyesmi :D (168cm/54kg) de annyira jól esett volna akár csak egy-két dicsérő szó... erre elküldött hogy öltözzek fel, egy kicsit rosszul esett:/ én 18 éves vagyok, ő 21 és egyébként minden teljesen rendben van velünk szex terén meg mindenhogy.

Mit gondoltok?


2015. jún. 29. 23:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
istenem 1 ilyen baromnak hogy lehet nője?
2015. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
így jártál ... a kevesebb néha több elmélet
2015. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
Egy nő nem lehet ennyire direkt, mert az közönséges. Normális.
2015. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%
Ez eléggé közönséges viselkedés, valószínűleg a barátod nem szereti ezt.
2015. jún. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Közönséges, ha ismeretlennel viselkedik így egy nő! De ő a szeretője már mióta!!!
2015. jún. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bence_ ***** válasza:

21 évesen a cigivel foglalkozni a nő helyett???

Rettentő fura!

2015. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

"gyébként minden teljesen rendben van velünk szex terén meg mindenhogy.

Mit gondoltok?"


Azt, hogy nincs minden rendben.

2015. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%

Én megértem a barátodat. Nálunk ugyanez volt. Amikor volt a nagy meleg barátnőm kitalálta, hogy ő már pedig pucérkodni akar itthon. Én se járkálok egy szál f@'zba. Majd ha dugunk akkor...egyébként legalább egy fürdőruha legyen már, bármilyen meleg van is. Elég akkor vetkőzni ha szexeltek. Gondolom egyébként ő is normálisan van otthon felöltözve.

Egyes nők néha nagyon elengedik magukat.

2015. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
10%

Ha a kedvesemen csak tanga van vagy az sem akkor tudom mi a dolgom :P

Puszilgatni kell a popsiját, bő nyállal.

2016. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!