Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiú most csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú most csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút Facebookon.Komoly hosszú beszélgetések.Elmondtam neki mi a betegségem.Ettől kezdve eltűnt.Kérdeztem tőle zavarja-e a dolog azt mondta nem azért nem írt csak mert nem tudja most erre mit írjon.

Aztán megint eltűnt.Fogtam töröltem az ismerőseim közül.Majd 1 nap múlva bejelöltem és visszajelölt.Kérdeztem haragszik-e rám,meg bántottam-e? Mert akkor bocsánatot kérek.Erre jött a rövid válasz:Nem.Sok a dolga, fáradt.Küldtem neki matricát,ő is küldött.Majd lelépett újra.Tegnap megint töröltem az ismerőseim közül ma meg bejelöltem és megint visszajelölt.Minden nap küldök neki egy üzit.Olyanokat írok neki hogy haragszik-e? Ha nem akar velem beszélni mondja el nem haragszom meg érte...Meg írtam neki hogy nagyon szívesen beszélgetnék vele.

Eddig 3-4 pár soros üzenetet kapott.Sosem válaszol de mindig megnézi.Folyamatosan elérhető chaten.Nem igaz hogy nem tudna annyit se írni hogy csá.

Elméletileg szeptemberben fogunk személyesen is találkozni. :( Annyira megkedveltem...

20/L


2015. jún. 29. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát figyelj 20 éves létedre szerintem nagyon gyerekesen viselkedsz, hogy naponta letörlöd majd visszajelölöd..

Szerintem elég egyértelmű már, hogy nem igazán akar semmit, ha nem is válaszol meg nem keres stb..

2015. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát most bocs, de őszintén elég agyamentnek tűnsz! Legalábbis én furcsán néznék rád ilyen folyamatos törlés és visszajelölések után... Meg enyhén lejön neki, hogy futsz utána... Miért nem tartod magad kicsit?
2015. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hány éves ez a fiú? Elég gyerekes viselkedésre utal ha ő ettől kezdve eltűnt miután te elmondtad mi a betegséged.Te miért törlöd majd jelölöd be ismét ismerősnek? Ne csinálj ilyen dolgokat, csak magadat égeted le ezzel. Jegyezd meg a férfiaknak kell a kihívás , te ne írj neki csak rontasz a helyzeten...ha egy férfi kíváncsi rád fog keresni hidd el, ő ezek szerint ennyire bunkó hogy még válaszolni is képtelen de ne vedd magadra majd talán ha te nem keresed akkor ő fog

pont ma találtam egy ilyen képet amin ez szerepel:

Az emberi taktika egyszerű: ha közeledsz ,távolodik

ha távolodsz, közeledik

remélem neked beválik majd

2015. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért törlöm majd jelölöm be újra mert ezzel akartam rájönni tényleg nem érdeklem-e már.Azt gondoltam ha nem érdeklem már nem jelöl vissza.Hiszen nem volna kötelező visszajelölnie mert még személyesen sem ismer.

Azért írok neki mert abból akarnék rájönni mi a szitu.

De most már többet nem írok neki.Az egyik képéhez odaírtam hogy szerencsés lesz az a lány akit feleségül vesz majd...De erre se semmi.

Ő 17 éves.Nem volt még csak 1 komolytalan kapcsolata 14 évesen.

2015. jún. 30. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Második válaszoló vagyok, most már még agyamentebbnek tűnsz, szerintem a gyerek is beijedt tőled... 20 évesen tepersz egy 17 évesért? Wtf? Ebben a korban azért igazán számít még a korkülönbség... Meg ez a kommentárod a képére szerintem még jobban beijesztette. Amúgyis, fiúnak hogy lehet ilyen "bókot" mondani? Ijesztő vagy
2015. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem már volt egy 3 éves komoly kapcsolatom meg előtte 1 évig jártam egy fiúval.Eddig a barátaim mindig velem egyidősek voltak.De hogy őszinte legyek csak a személyigazolványukon látszott meg a koruk.Ezért nem is gondoltam volna hogy 3 év korkülönbség zavaró lenne.Anyukám is 3 évvel idősebb apukámnál és már 21 éves házasok.
2015. jún. 30. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Szia,


Ha túl vagy rajta én szívesen megismernélek.

22/F

2015. jún. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy éretlen kölyök, akit kicsit sem érdekelsz.

Te meg egy kissé eszelősnek tűnsz.

Higgadj le és keress mást.

2015. jún. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!