Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszik velem? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
az osztálytársam már tett olyan jeleket hogy bejövök neki pl:odaült hozzánk és beszélgetett velünk (nem beszéltünk még előtte soha) aztán üzent barátnőmmel hogy puszil azután rájöttem hogy egy másik csajjal meg járni akar láttam őket hazamenni együtt és azt is tudom hogy mondta meg neki hogy járjanak közbe meg ma oda ült mellém kicsit beszélgettünk közbe meg a csajjal írt telefonján most bejövök neki? vagy miért bolondít engem is?

2015. jan. 30. 20:20
 1/2 anonim válasza:
szerintem csak egy szélhámosrol van szó aki szorakozik a az érzéseidel ne dőljbe neki tégy ugy mintha nem érdekelnéd
2015. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mert nem talált más játszó társat,az ilyenbe megse bízz!
2015. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!