Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell udvarolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni a nőknek? Nem tinedzserekről beszélek hanem 25-30 éves korosztályról.

Figyelt kérdés
Dunsztom sincs, hogyan kell csinálni, de a költséghatékony megoldásokat szeretem :) 27/F

2012. ápr. 20. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

nem is csináltad még?


bókolni kell nekik.:)

2012. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Virág helyett uborkával,talán rájönnek,hogy mit is akarsz.
2012. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mosolyogj! ***** válasza:
Légy kedves és tudd jól az alapillemet... és ne légy skót. (legalábbis ne az legyen a lényeg hogy minél kevesebbet költsek rá, de ha szereted tudni fogod mit kell tenned... vagy nézz meg egy adag romantikus filmet, abban rengeteg ötlet van)
2012. ápr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aranyhajulany válasza:
menjetek el először sétálni. ha andalogtok a városban felalá, akkor az alatt az 1-2 óra alatt megismered annyira, hogy legközelebb már tudni fogod mit szeret(ne).
2012. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Odafigyeléssel, érdeklődéssel, jó humorral, udvariassággal.

Mindenki szereti, ha törődést kap, ami nem tolakodó, nem túl sok. Legyél laza és úriember, ne panaszkodj, ne szidj másokat, legyél pozitív. A bókokkal óvatosan bánj, inkább mellékesen fűzd bele a mondandódba. Nem minden nő szereti, ha prompt belemondják a bókot az arcába.

Az érettebb nők kedvelik az értelmet és a humort, a határozottságot és a gyengédséget.


A költséghatékony törekvést inkább tedd félre, a csajozást tekintsd befektetésnek - ha már önzetlenül nem megy, ne sajnáld az ésszerű anyagi áldozatot. :)

2012. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok új témát nyitni, mert idevág a kérdésem.


Ritkábban közös óránk van egy lánnyal, aki nagyon tetszik nekem. Néhányszor beszélgettem vele, teljesen átlátszó volt, hogy mondvacsinált fölösleges indokkal. Inkább úgy tűnt, hogy tetszeni nem tetszik neki olyan nagyon hogy beszélgetni próbálok vele, de elég jól tűri. Értem ezalatt, hogy nem csavargatta a haját, nem nevetgélt, viszont nem is tűnt ellenszenvesnek, illetve nem is akart lerázni.


Szerintetek, elhívjam e-mail-ben egy kávéra, vagy várjak másfél hetet és személyesen hívjam el?


Eddig volt már kb. 4-5 komolyabb barátnőm (akik fél évnél tovább megvoltak), illetve rengeteg lánnyal randiztam (olyan igazi, romantikus sétálós-kajálós-egymás szemébe nézős randi). Szinte mindig e-mail-ben hívtam el őket, személyesen talán egyszer sem ismertem meg úgy lányokat, hogy annak sikere is volt. Tehát nem igaz, hogy e-mail-ben esélytelen, mert a lány azt hiszi, gyáva vagyok. (ami részben igaz is, részben hülyeség)


Nem látok rá túl nagy esélyt, hogy igent mondana, mivel nem láttam rajta hogy nagyon belémszeretett volna :-), viszont e-mail-ben nagyon szofisztikáltan ki tudom magam fejezni, és lehet hogy ez meggyőzi őt arról, nem a szokásos tahó állattal van dolga, hanem velem :-)


Köszi a válaszokat.

F/22

2012. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első kérdezőnél lehet, hogy arról van szó, hogy egyszerűen csak rendszeresen társkeresőzik, de nincs sok pénze, így néhány találkozás már eléggé megcsappantja a tárcát.

Én a Margit-szigetet javaslom. Séta, esetleg egy teázó, ha belefér.


A másodiknak: ne parázd túl! Hívd fel, és kész! Nem mindenki hajcsavargatós nő, és nem mindenkinek olyan a testbeszéde, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Lehet, hogy ő is csak nehezebben oldódik. Ha pedig nem vagy szimpatikus neki, csak "eltűr", akkor legalább hamarabb kiderül, és nem görcsölsz feleslegesen, korábban megszabadulsz egy illúziótól.

2012. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!