Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet velem ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet velem ilyen a lány barátom?

Figyelt kérdés

Miért lehet az, hogy a lány barátom ha baráti társaságba vagyunk alig alig foglalkozik velem, másokkal incselkedik meg "flörtölget" ha meg csak ketten vagyunk, akkor elmondja, hogy én vagyok neki a legfontosabb meg ragaszkodik folyamatoson hozzám, megnyílik nekem és elmondja, hogy bennem bízik a legjobban?


Nem értem.

21/F

20/L


2015. jún. 30. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Dobd amilyen messze csak tudod.Hiteget,talonban tart.Nem kellesz neki,csak akkor ha nincs jobb.Dobd.Én kifogtam már ilyet 2 hónapig ment aztán otthagytam,mert nem akartam pótlék lenni.
2015. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A következő ilyen buli alkalomkor hagyd ott,had incselkedjen,és ha keres, küld azokhoz akik miatt otthagyott a bulin.Aztán a számát is töröld.
2015. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem egy pasi csinálta ezt. Úgy van ahogy az első mondta.

Undorító dolog, nekem nagyon fájt és ő még csak fel sem fogta mit tett. Egy boccsal el volt intézve neki... Még mindég rosszul érzem magam miatta. 22/l

2015. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is rossz.


Volt hogy összevesztünk, és utána tiszta hisztis volt, hogy nem szóltam hozzá..


Múltkori buliban pl hajnalban jött oda hozzám, és elkezdet mesélni az életről, hogy mit érez, meg hogy alig van számára fontos ember, ilyesmik..

2015. jún. 30. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Lány BARÁT. Semmi jelet nem adott rá, hogy járni fogtok. Ha ő a barátod, akkor igazából bárki mással összejöhet, mert nem jártok. Az, hogy szinte mindenkivel ismerkedik az az ő baja, őt nézik majd ribinek, de te mint jó barát nyugodtan tanácsolhatod, hogy flörtölgessen, de ne mindenkivel, mert férfi szemmel tudod, hogy könnyűvérűnek is hihetik emiatt.


Barátomnak is volt egy lány az életébe, aki a legjobb haverjának tartotta a barátomat (én akkor még nem ismertem). Jóba voltak, meg a lánynak ő volt a legfontosabb, de mégse vele jött össze, mert csak barátok. Én itt vagyok már 3 év 8 hónapja, még mindig barátok, de nagyon ritkán találkoznak, mert mindenkinek megvan a maga élete és más utakon járnak (stílus, érdeklődési kör). Nekem sem volt még alkalmam igazán személyesen megismerni, csak neten keresztül beszéltünk.


De ha te érzel valamit a lány iránt, akkor mond meg neki. Fontos vagy neki mint barát, mint egy védelmező, aki mellette áll a bajban.

2015. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg egyenesen hogy Te többet szeretnél a barátságnál!

Hallottál már az őszinteségről?

2015. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert vastagon barátzónában vagy nála.
2015. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!