Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon várta, hogy irjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon várta, hogy irjak neki vissza?

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit hülyén hangzik, de kifejtem:

Van egy pasi a munkahelyemen, akivel eléggé kerülgetjük egymást, szerintem tetszem neki, mert nagyon ugy viselkedik. Multkor sms-ben kérdeztem tőle valmai munkával kapcsolatos dolgot, irt is vissza, én még küldtem neki egy köszi-t is, ő pedig még irt vissza, hogy szivesen, jó éjt. Én erre már nem irtam vissza, gondoltam ő ezzel biztos lezárta a beszélgetést.

Másnap találkoztunk munkában, és teljesen máshogy viselkedett mint azelőtt, mintha zavarban lett volna+mogorva, szinte rám se nézett, ha hozzám szólt, majdhogynem bunkó volt. Tök ellentétes az addigi viselkedésével!

Arra gondoltam, vajon várhatta, hogy én is irok neki vissza, hogy neked is jó éjt, vagy ilyesmit? Máshogy nem tudom magyarázni a viselkedését, mert nem tettem semmi olyat amivel megbánthattam volna! Pasik, ti mit gondoltok erről?

TUDOM, hogy azt senki más nem tudhatja, hogy ő mit gondolt, de mégis szeretném ha valaki esetleg mondana véleményt, mert nem értem, miért viselkedett igy....


2015. jún. 30. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen.

egy " neked is. :) " jól esettvolna neki. Így most nem tudja hányadán áll is veled,és nem akar hiú ábrándokat kergetni. ha akarsz tőle valamit,mostmár neked kell kezdeényezned. pl: Hova tünt az aki eddig voltál? Az tetszett.:) Vagy ilyesmi.

2015. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!