Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egyféle szerelem létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyféle szerelem létezik?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy létezik a pillangós szerelem, ahol érezzük a szerelmet, de feltétlenül szívdobbantó érzésnek kell lennie az, hogy a másikat látjuk? Van egy férfi, akit mindennél jobban szeretek, de nem érzem azt a szerelmes érzést, amiről mindenki beszél. Olyan, mint egy társ, mindent megtennék érte, le tudnám élni vele az életemet, nagyon jól megértjük egymást, de félek, hogy ezt nem lehet szerelemnek nevezni. Ti mit gondoltok, csak egyfajta szerelem létezik?

2015. jún. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert lélektársak vagytok. Vagy max társszerelem alakulhatna ki részedről felé, nem pedig szenvedélyszerelem. Kb. erre tudok gondolni.
2015. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


És az baj, ha egy szerelem nem szenvedélyes? Mindenki ezt keresi, olyan rossz dolog lenne nélküle?

2015. jún. 30. 21:30
 3/5 rodrigoo ***** válasza:
92%
Szenvedelyes szerelem amugy sem tart sokat, átalakul tarsszerelemmé. Nálad már ez van. Szerintem nincs olyan nagy jelentősége a szenvedélyes szerelemnek mint azt az elején gondolják (és gondoltam én is). Valoszinüleg egy olyan tarsad van, akit jol ismersz és teljesen megbizol benne. Akkor meg fölösleges lesz a féltés és bizonytalanság (szeret e igazán, vajon nem hagy el stb.) Vagy tévedek?
2015. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Mi a francért izgulsz olyan baromságon, hogy ezt a társadalom vajon minek nevezi, ha egyszer szereted őt, vele akarsz lenni és látod a közös jövőtöket? Az számít, hogy mit érzel, és nem az, hogy rá tudsz-e húzni erre az egészre valami egyszerű kis mondvacsinált fogalmat.
2015. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. nekem pl csak a plátói szerelmek voltak ilyen szívmegdobbantós pillangós érzelmek..

az évek múlásával ha együtt vagy valakivel és ha már jól ismered, ez a lángolás amúgy is elmúlik és nyugisabb, kevésbé intenzív érzés lesz szerintem.

Ezért végeredményben nem hiszem,hogy baj, ha amúgy egy jó kapcsolat és minden megvan benne.

Sajnos viszont ismerem az értést, hogy hosszútávon időközönként előjön ez a szenvedélyes érzelem iránti vágy.


24L (3,5 éve kapcsolatban, ez az első)

2015. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!