Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, vagy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, vagy normális hogy ilyen hatással van valakire a "szerelem"?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam már ezen egy ideje,de érdekel a véleményetek a helyzetemről.

Szeretek valakit,de az az igaszság,hogy nem lehetünk együtt.Párszor sírtam is miután láttam.Sőt,egy időben olyan rossz volt,hogy nagyon gyakran álmodtam vele,ez újból és újból eszembe juttatta,és akkor megint sírtam,de már a fejem is fájt néha a sírástól :(

Már egy ideje veszem észre magamon,hogy több mindent elfelejtek,szinte már enni sem eszem normálisan,vagyis nem úgy meg annyit,amennyit kéne,néha pl.nem is nagyon van kedvem még a szüleimmel sem beszélni(vagy legalábbis nem mindig,és nem nagyon hosszan).Tanulni sem tudok úgy néha,koncentrálni sem mindig.

Ma ismét láttam (őt),és miután láttam,valahogy megint olyan mintha semmihez nem lenne annyira kedvem (enni,beszélgetni,tanulni,de még ahhoz sem hogy átöltözzek).

Olyan nagy hatással van rám..mikor beszélünk,olyan mintha minden és mindenki más megszűnne a világon.Van,hogy alig tudom levenni róla a szemem.


Tartok kicsit tőle,hogy ezeket más is észre fogja venni.

Ő is látott már vmit rajtam,de nem ennek tulajdonította.

Légyszi írjatok sok véleményt,normális ez,ami velem történik most?Volt valakivel hasonló?

Ki kellene szeretnem belőle,vagy mondjam el neki hogy mi van velem?


2015. jún. 24. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos normális tünetek egy ilyen helyzetre, már persze, ha ez normálisnak nevezhető másképp nézve.

Miért nem lehettek együtt? Sokat számítana az ok egy véleményhez.


Ha tényleg semmiképp sem lehetsz vele, akkor jobb lenne minden erőddel nem rá gondolni, elterelni a figyelmed, sportolj, biciklizz, kirándulj. És lehetőleg próbálj ne összefutni vele.

2015. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ismered "A Szív útjai -sorozatot? Nos Kenan pont így érzett Lamia íránt,és végül megölte magát ,annyira szerette
2015. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Egyébként Ő sem könnyíti meg a helyzetem,mert bókolt is ,vagy mond kétértelmű dolgokat,meg párszor megérintett.

Szóval,nem egyszerű a helyzetem.Részben lehet a saját lelkem miatt vagyok ilyen,így reagálok erre a "szerelemre",de az is lehet hogy ő csinált olyanokat,meg egyáltalán,és miatta zúgtam ennyire belé.

Nem tudom kiderült-e,de én vagyok a lány.

2015. jún. 24. 18:06
 4/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=SCp76SWMftg


Vége felé nézd meg milyen szomorú

2015. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bókolt neked?

Milyen bók volt az,tetszel neki?

Miért ne lehetnétek együtt, csak nem házas?

2015. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha az ok, ami miatt nem lehettek együtt egy végérvényes valami (házas, a férfiakat szereti, mittudomén), akkor szerintem érdemes nem megmondanod neki, de határozottan kerülni őt. Nehéznek nehéz, de biztos, hogy sokat könnyítene a dolgon.


Nekem szakítás után volt ilyenem. Az talán még rosszabb is, mert egy pillanatig azt hiszi az ember, hogy igen, minden összeállt, minden darabka a helyére került, aztán meg hirtelen... Hirtelen a rózsaszín felhők közül lehuppansz a pokol legmélyebb bugyraiba. Az lehet, hogy te is ott érzed magad, de nem olyan magasról zuhantál. Na, nekem ebben a helyzetben tényleg az segített leginkább, hogy teljesen megszakítottam vele minden kapcsolatot, és erőnek erejével tereltem el a figyelmem mindennel, akármivel, amint eszembe jutott. Lehet, hogy ez nálad is működne. Ki tudja, a nagy figyelemelterelésben még akár túl is teheted magad rajta és találkozhatsz valakivel, aki még inkább magába bolondít- csak akkor viszonzottan :)

2015. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen ha nem házas és nincs senkije, akkor a megoldás ha megmondod neki, hogy mit érzel, legalább le tudod ezt zárni, tudni fogod h lesz e még folytatás vagy slussz passz ennyi.

Ez a legrövidebb és legegyszerűbb út.

2015. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos házas..ez a problémám.


Bókolni konkrétan úgy bókolt,hogy pl. mikor leültem vele szembe,mondta nekem hogy "szép vagy",másik alkalommal mondta,hogy "szép vagy,mint mindig",vagy pl. "szimpi vagy,mint mindig" meg ilyesmiket.Volt,hogy mondta nekem,hogy "csinos ez a ruhád".

Meg,amiket mond..pl. viccelődött velem azzal,hogy elvesz feleségül (persze ő házas már,tehát kicsit hülyén jön ki),vagy azzal is viccelődött egyszer,hogy megcsókol,de úgy hogy ne lássa más,vagy lehet pont azt mondta hogy nem merne megcsókolni hogy ne lássák meg.Már nem tudom.

Volt,mikor "szép lány"nak szólított..meg már nem is tudom.


De,volt mikor másnak is mondott vmi ilyen viccesekedve valamit.És,mikor megismertem,akkor mondta rögtön hogy ha ilyeneket mond nekem,ne vegyem komolyan,meg ne ijedjek meg,mert szokott.

Most ne nézzetek hülyének,de nála az tuti hogy tényleg csak poénkodás.

Viszont,egy ideje meg mintha úgy tűnt volna,hogy ő is szeret,mert 2x is elvitt valahova kocsival,egyszer tudta hogy nem is lett volna muszáj (meg úgy tűnt nekem hogy ő szerette volna kifejezetten hogy menjek,meg nagyon jó volt neki is,meg örült).Többször megérintett ,pl. az arcomat is megsimogatta nem is egyszer.És,mikor elválunk,olyan,mintha nem is akarna elengedni.vagyis,mintha ez látszana rajta.És,mikor vele vagyok,pl. sokszor nem is akarja felvenni a telefont,ha hívják,meg mondja is,hogy mindig akkor hívják,mikor nem akarja,meg hasonlókat.


De mondjuk most nem is az a leglényegesebb hogy mit csinál,vagy kedvel,nem kedvel,hanem az hogy én mit csináljak,vagy velem mi van :/


Kérlek azért ne ítéljetek el,mert én egy házas embert szerettem meg,mert nem tehetek róla :( És,nem is mondtam neki semmi olyat,hogy pl. randi,meg ilyesmi.

2015. jún. 24. 19:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt eléggé elrontod. Képzeld magad a felesége helyébe...


Többé ne vitesd el magad vele sehova, és kerüld minden erőddel. Gyereke van? Mondjuk ha van, ha nincs, ne válasz szét egy házasságot.


Mondjuk ha ő kikacsintgat, akkor annak a házasságnak már amúgy is kampó...

2015. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

:( De,az csak akkor volt,és azóta nem is fordult elő.

Gondoltam,hogy ennyiből nem lesz probléma.


Én tényleg semmit nem is csinálok ... :( :(

Ráadásul,nem is voltam benne biztos,hogy miért akar elvinni.Gondoltam,hogy csak kedvességből,vagy mert ő is ugyanoda megy (komolyan ugyanoda ment) és ezért mindegy volt neki,felajánlotta.


Légyszíves ne beszéljetek úgy rólam,mintha valami nagy bűnt követtem volna el,vagy megcsókoltam volna,vagy randiztam volna vele,vagy még több. :(


Nem is ez volt a kérdésem lényege,hanem az,hogy mennyire normális amit érzek miatta,és hogy mit tegyek hogy ne szenvedjek.

(Mondtátok,hogy ne mondjam el,amúgy nem is nagyon merném,de ezt is csak azért kérdeztem,hogy esetleg én megnyugodnék valamelyest tőle,de nem azért jutott eszembe,hogy tönkretegyem őt meg a családját)

2015. jún. 24. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!