Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérdezzek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérdezzek rá, hogy tetszem e neki? Vagy ez nem jó ötlet?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, és egy zöldségesnél vagyok eladó, és van egy férfi aki mindig mosolyog a szemembe néz , már néha zavarba-ejtően, mindig húzza az időt amikor válogat, hogy segítsek neki meg hasonlók amikor nem kéne.

Lehet h csak én gondolok bele túl sokat, de nem tudom mi legyen.


Tiszta zavarban vagyok és mindig csak hülyeségeket mondok , lehet h zakkantnak is néz.


Szóval kérdezzek rá?


2015. jún. 30. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd végül is mi történhet?

Maximum azt mondja , hogy nem.

És maximum nem megy oda többet vásárolni, ha nemet mond akkor még talán jobb is.

2015. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbát megér.
2015. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abban biztos lehetsz h szimpatikus vagy neki de az nem biztos hogy többet akar tőled. Én is van hogy kedves vagyok nőkkel, akik sokszor félreértik. Pl a múltkor munkaügybe megkerestem a helyi óvónőket. Kedves voltam mindegyikkel, de az egyik elkezdett fogdosni, meg taperolta a vállamat. Rászóltam, hogy nekem ez nem fér bele. Rögtön leesett az arca de azt hitte h bejön nekem (csak cirka 25 avgy 30 év korkülönbség van köztünk...) Vérig volt sértve. Lehordott minden tahónak. Azóta már nem kedveskedek annyit...


Egyébként az nyugtasson meg, hogy ha akarna tőled valamit, akkor már rég elkérte volna a számod. Én a helyedben semmiképpen sem kérdezném meg. Ez legyen számodra amolyan "mi lenne ha..." dolog. Dobja fel a napodat, de ne erre tegyél fel mindent.

2015. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én meg azt mondom h kérdezz rá h szeretne e tőled valamit, ami nem zöldség.

Gondolj bele, meddig gondolkodnál még ezen? hosszú hetek hónapok telhetnek úgy el h állandóan ezen gondolkodsz ami az agyadra fog menni.

2015. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

le akarod magad járatni? nyugodtan kérdezd meg akkor. Hiszen őszinte világba élünk, miért ne? Lehet h házas, van 4 gyereke, de hát liberalizmus van! Ma már a nők is kezdeményezhetnek. Sima ügy. Tudok jobbat: miért nem kéred meg rögtön a kezét a zöldségpult előtt?


Ne nevettessétek már ki magatokat lányok! o.O

2015. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igazad van 5-ös... inkább kínlódjon még hónapokig....
2015. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy ne beszéljen zöldségeket, hanem térjen a lényegre. Komolyra fordítva: próbáld picit terelni a témát és nézd meg hogy reagál. Olyan irányban ami már nem semleges (párkapcsolat vagy hasonlók). Én nyíltan nem kérdeznék rá, de mondjuk azért tennék egy olyan célzást, hogy milyen (ez és ez --> valami dicsérőt)ma reggel. Aztán megnézném, hogy reagál. Lehet csak 1 kis bátorítás kell neki. Egyébként én az exemnek odamondtam, amikor ismerkedtünk, hogy "szerintem te fűzöl" Eléggé ledöbbent szegény, de bevallotta, hogy igen :D Aztán nem sokra rá összejöttünk. Sok sikert!!! 24/L
2015. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezz rá. Gondolom nem lehetsz valami nagy szépség finoman szólva, ha zöldséges vagy és azon reménykedsz hátha ott felszed majd valami jött-ment...

kérdezd meg, ronda nőket is van hogy néha megrépázzák. persze csak törpék, meg gnómok és azok sem józanul teszik.

2015. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!