Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem van akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem van akit nagyon szeretek, a munkahelyemen, bizonyos hölgyektől vannak szexuális jellegű beszólások, ami engem nagyon zavar. Hogyan lehet lekezelni ezeket a helyzeteket?

Figyelt kérdés
Hűséges típus vagyok,soha egy nőt sem csaltam meg.Értem én a poént egy bizonyos határig,de én ilyen szempontból konzervatív vagyok.A magánéletemre mindig figyeltem,hogy az ne legyen pletkya tárgya.Ilyenkor a "leszarom tabletta" a hatásos?Egyik fülön be,a másikon ki?Tudom hogy ez a dolog a munkehelyen férfit,nőt is egyaránt érint,de én nem adok erre okot,úgy érzem egészséges kapcsolatom van a kollégákkal,kolléga nőkkel,én soha nem közeledtem úgy egy nő felé se,okot sem szolgáltattam arra,hogy esetleg valamit félre értsenek.Nem volt olyan megnyilvánulásom.Nem mondom,hogy ez rendszeres dolog lenne,de néha nagy ritkán előfordul.Ilyenkor zavarba vagyok nagyon,ezt látják rajtam.
2015. júl. 1. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Legyél határozott, de óvatos. Tudod egy visszautasított nő sok mindenre képes.

Kerüld azokat a kolléganőidet, akiknek a férfi kollégák előtt az a legfőbb témájuk, hogy őket mennyire elhanyagolja a férjük.

2015. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
62%
"Ilyenkor zavarba vagyok nagyon,ezt látják rajtam." Ezért csinálják, nem akarnak ők tőled semmit, csak rosszcsontkodnak.
2015. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ilyet mondanék,csak olaj lenne a tüzre.
2015. júl. 1. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen férjet mindenkinek! A feleséged boldog lehet melletted.


Egyszerűen ne figyelj oda, a fejed se kapd oda ilyenkor, csináld a dolgod, és engedd el a füled mellett. Ne mutass zavart sem. Ez hatásos lesz, ha nem vagy vevő sehogy sem rá, abba lesz hagyva (remélhetőleg)

2015. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a legjobb ilyenkor, ha úgy teszel, mintha meg se hallottad volna. Általában abbahagyják, ha látják, hogy nem ugrasz rá. Ha meg nem szállnak le így sem, akkor mondd meg határozottan, hogy nem érdekel a téma.
2015. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Mond el a feleségednek melyik kolléganőd "mászott" rád...

Hidd el majd ő kezeli a "helyzetet"!:)

2015. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!