Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti orulnetek, ha a baratnotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti orulnetek, ha a baratnotok igy oltozkodne? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Magassarku, szoknya vagy feszulos fekete nadrag (nem cicanaci), bluz, peplum felsok, noies ekszerek. Szoval noiesen es elegansan oltozkodne. Neha picit kirivoan.

2015. júl. 1. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy kirívó, vagy kihívó. Kihívóan ne öltözködjön, csak a hálószobában. Ha a szoknyából nincs kint a bugyija vagy a feneke, a felsőből a melle, tehát ízlésesen is öltözködik, nem csak csinosan, akkor ez egy álom.
2015. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne örülne ennek?

Az csak egy féltékeny, idegbeteg barom lehet

2015. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2015. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ugy gondoltam h a fel melle vagy feneke kilog:)

Hanem h esetleg egy kivagott felso vagy egy miniszoknya neha.

2015. júl. 1. 13:05
 5/8 anonim válasza:
100%

Nagyon egyénfüggő.

Valakit zavar, ha a barátnője így öltözködik mások előtt, valakit nem. Valakinek bejön ez a stílus, valakinek nem.

A legjobb amit tehetsz, hogy megkérdezed, szerintem.

Mindenképpen csábítónak találnám, de egy komoly kapcsolatban nem biztos, hogy tetszene ha sokszor öltözködik így.

19/F

2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én így öltözködök, olyan pasit kerestem, aki büszke a csinos párjára, nem pedig egy zsákban akarja rejtegetni. Volt olyan pasim, aki állandóan cirkuszolt az öltözködésem miatt, azt akarta, hogy csak farmert hordjak sportcipővel, állandóan ment a vita. Aztán amikor egyszer közölte, hogy csak vele vagy anyámmal menjek utcára, akkor megmondtam, hogy vele soha többé. Azóta nagyon figyelek, hogy féltékeny természetű párom még véletlenül se legyen.
2015. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én csinosan, nőiesen szoktam öltözni, olykor-olykor dögösen. az én párom örül neki nagyon. tudja hogy neki öltözök fel, neki akarok tetszeni. és nem otthon fogok ilyen ruhákban feszengeni.
2015. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A baratom szolid , zart cuccban szedett fel. Imadja, ha jol kirakpm mindenem es a tobbi pasinak kocsanyon log a szeme, ha meglat. Az elozo kapcsolatom is kifejezetten azt szerette, ha kirakom mindenem es neznek. Nem baj, olyan kicsi ruhadarabok voltak,hogy a mosogep nem lett tele a mosando cuccaimmal egy het alatt :D N
2015. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!