Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
Szóval a munkám miatt sokat vagyok távol, van egy egy párom(ő a lány). A szüleimnél élünk már fél éve. 3 napra el kellett utaznom (munkám miatt) és még távol voltam lefeküdt az öcsémmel. Ti szakítanátok? Az az igazság, hogy még mindig szeretem, de így nem hiszem, hogy meglehetne bízni benne. én 23f, bnőm 22l, öcsém 19f
2015. júl. 1. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
:DDDD
2015. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a kérdés? Milyen bizalom?

Még a kérdés is nevetséges. Mindkettővel megszakítanám a kapcsolatom örökre. Az öcsémmel is, ha képes lenne ilyet tenni, nemhogy a lánnyal!

2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azonnal szakíts vele. Az is gusztustalan dolog, hogy megcsalt (3 nap alatt!!!) de az h a tesóddal.. arra nincsenek szavak. Ja hát én a tesómmal se állnék szóba többet az biztos. Nem tudnám megbocsájtani neki h képes volt ezt tenni velem. 22/L
2015. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!