Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem hagy hidegen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Curáku kérdése:

Csak engem hagy hidegen ez a dolog?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom elcsépelt, de most már nem tudok elmenni mellette.


Olvastam egy kommentet, hogy a nőknek túl könnyű dolguk lett, válogathatnak, így a nem tökéletesnek született férfiak esélytelenek a párkapcsolatra.


Egyrészt én már a férfiak sikertelenségével sem értek egyet, de ezt most hagyjuk.


Őszintén? Engem egyáltalán nem érdekel másnak a nyomora. Megtehetem, hogy válogassak és egyáltalán nem fáj, ha nem adok esélyt egy olyan embernek, akit kevésbé tartok vonzónak. Ettől persze nem a bunkókra és gazdagokra fáj a fogam, szó sincs ilyesmiről, egyszerűen csak számít a külső és kész. Szerencsére elég jó emberismerő vagyok, így kb 19 éves korom óta nem volt olyan kapcsolatom, ami félresikerült volna, mert annyira szerencsétlenül választottam volna.


Ha van két egyforma belsővel rendelkező ember, akkor persze, hogy a számomra vonzóbbat fogom választani.


Az pedig, hogy valaki randizna-e azzal a szerencsétlen 28 éves "ronda és ocsmány" külsejű pasival.. Nem vagyunk jótékonysági intézet. Felőlem ezek az emberek életük végéig egyedül maradhatnának..az én életem nem lesz tőle szarabb.


És nem azzal van problémám, hogy valaki feltesz egy kérdést és tanácsot kér, hogy mit csináljon máshogy. Az a néhány kommentelő a bajom, aki ezen szörnyülködik. :)


2015. júl. 1. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hű mekkora veszekedést fogsz ezzel szítani :D

Egyébként én egyetértek. Szerintem igenis számít a külső ha szerelmi kapcsolatról van szó. Ha teszem azt barátságról lenne szó értelemszerűen ki lehetne akadni a felszínességen, de ez más. Az embernek joga van megválastani hogy kivel akar lenni, és hiába siránkozik ezen az oldalon száz meg száz férfi, se az ő életük nem lesz jobb csak esetleg rosszabb, se másoké szarabb.

Ismerek egy csomó ronda de vonzó férfit. Mindez a személyiségük miatt. Egy férfinak nem kell szépnek lennie, elég ha magabiztos és férfias. Máris sikerük lenne. Nőként nehezebb párt találni mert ha ronda vagy akkor tényleg csak dugásra kellesz maximum, nem párkapcsolatra. Mert igen, ez a nőknek nem elég csak a férfiaknak.

2015. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos valahogy hasonlóan vagyok én is, bár lehet kissé nyersen és durvábban fogalmaztál a kelleténél, de ettől független is egyetértek.


Oké, én értem, hogy nekik ez sz*r, hisz nem tehet senki arról, hogy olyannak született amilyen, de ez az állandó siránkozás kicsit engem is kiborít, főleg az a bizonyos 28 éves "ronda és ocsmány" pasi, aki tényleg kb kivétel nélkül mindenhova leírja ugyanezt. Ezzel nem lesz előrébb, max még inkább megy lefelé a lejtőn, mert az ember még csak nem is ismeri a személyét, de már ellenszenvet alakít ki ezzel a "hisztivel".


Volt, aki azt írta, hogy a pasik lefekszenek/összeállnak akár egy előnytelenebb külsejű lánnyal is, míg a nők ennyi áldozatot sem képesek hozni..

Már nem azért, de tőlem senki ne várja el, hogy összeálljak és lefeküdjek egy olyan fiúval, aki számomra egyáltalán nem vonzó. Mindenkinek szíve-joga eldöntenie, hogy kivel szeretne párkapcsolatot, és kivel fekszik le.

"Nem vagyunk jótékonysági intézet" Igen, erre én is csak ennyit tudok mondani. Nem tudom milyen alapon várják el, hogy olyannal gyere össze, aki téged nem vonz, csak azért, hogy neki jobb legyen.


Egy életem van, és nem fogok a saját káromra cselekedni, csak azért hogy a másiknak legyen egy kis öröme.

2015. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek veletek. Igen, lehet, hogy kicsit nyersen fogalmaztam, de úgy éreztem, hogy teljesen felesleges a finomkodás. Ezzel legalább egyenes vagyok és nem kertelek. :)
2015. júl. 1. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy darabig szórakoztatott, de uncsi tényleg... mellesleg a nőket is jellemzi, csak ők nem agresszívak, hanem bánatosak.
2015. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!