Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akit hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit hidegen tud hagyni, hogy a párja tartja a kapcsolatot az exeivel? És ha igen, nem motoszkál mégis a fejetekben, hogy mi van ha újra fellángol a dolog?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
sose voltam féltékeny. nekem se rossz a viszonyom exfeleséggel. Nála miért kellne annak lennie?
2015. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván valamiért vége lett és jelenleg mellettem van. HA mégis fellángolna akkor inkább előbb, mint később. Bár én kötve hiszem, hogy ilyen megesne. Általában osztozom a párommal azon véleményben, hogy a felmelegített dolgok nem olyan finomak.

Miért is kéne lezárni valamit teljesen, ami egykor fontos volt az ember lelkének?

Én is szívesen beszélgetek exeimmel, akár még segítséget is kérhetnének tőlem bármikor, pattannék. Persze a pioritásban már alább szorult és már nem vonzódom hozzájuk, de közel sem közömbösek számomra. Rengeteg szép emlékkel lettem tőlük gazdagabb. És bár voltak hullámvölgyek, csúnyaságok, azok súlyukat veszítik az évek múlásával.

2015. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
több exemmel is jóban vagyok, akikkel álmomban nem jutna eszembe semmi sem újra. Ennek mentén a másik oldal hozzáállásáról is így vélekedem, míg az ellenkezője be nem bizonyosodik.
2015. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha meg visszamegy hozzá, akkor amúgy sem kellett volna hogy velem legyen.
2015. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Én alapból nem hiszek a férfi-nő közti barátságban (férfi vagyok), szerintem ezt csak a nők erőltetik, mert szeretik, ha sok férfi dong körölöttük.

Én, ha ránézek egy nőre, soha nem tudom nem nézni a mellét, a fenekét, és az, hogy csinos-e, szóval a szexualitás mindig ott van.

Egyszóval én nem tartom a kapcsolatot egy exemmel sem (mondjuk köszönök nekik, ha találkozunk, de sokkal több semmi.)

És nem akarnék olyan lánnyal sem járni, aki találkozgat az exével. Ha szakítottak, biztosan volt oka, hagyja akkor békén az egészet.

2015. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!