Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiu akivel egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu akivel egyutt vagyok de nem komoly kapcsolatba vagyunk azt mondja sex kozbe, hogy egesz nap csak nyalna es kicsimnek szolit jelent valamit? Erezhet irantam valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, maximum annyit, hogy régen volt nővel, és be van indulva. Ilyenkor a pasik a csillagokat is lemondják az égből, sosem szabad ilyenre adni:DD
2015. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, azért szólít Kicsimnek, mert még a nevedet sem tudja, esetleg minden nőt így hív, nehogy a szex hevében eltévessze a neveket.

Ne vonj le messzemenő következtetéseket, együtt vagytok, de nem komoly kapcsolatban. (??) Szóval csak szexpartner vagy.

Megalázónak tartanám az ilyen helyzetet.

2015. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tobb mint 1 honapja egyutt vagyunk, de mindig azt mondja,hogy nem akar komoly kapcsolatot,nemreg szakitott a volt baratnojevel akivel 4 evet voltak egyutt! Nekem azt mondja,hogy fontos vagyok neki es nem kalandnak vesz, de nem tudom megerteni ,hogy akkor mi is vagyok ha nem kaland! Amugy en nagyon beleszerettem..
2015. jún. 10. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
:-(, szex kozbe edesek a pasik. Az egyik elozo jol jrta. Hozzateszem szexert barmit mondanak. Kicsit hanyagold probalj ketto lepessel visszavenni. A noket a szex odakoti erzelmileg egy pasihoz a pasit a szex nem koti oda erzelmileg foleg nem egy honap utan. Fontos vagy neki, de o nem szeret. Lepj le es ha kellesz neki akkor majd pedalozik, ha csak szex akkor mas utan nez. Ne vallj neki szerelmet mert akkor vagy lepattan vagy visszael vele de viszo ozni csak ugy hipp hopp nem fogja.
2015. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyutt dolgozunk nagyon nehez lessz elkerulni,elkerulni es sajnos tudja ,hogy belezugtam
2015. jún. 10. 23:21
 6/9 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nem tudsz egyetlen fasziba se normálisan belezúgni. A fellángolást meg ne keverd a valódi érzelmekkel..


A pasi se szerelmes még semennyire. Hajtja az ösztöne, és ennyi..

2015. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt is kimondta anno, hogy szeret, családjának is bemutatott, de mellette mondta, hogy ez nem komoly, talán majd kialakul... Én elhittem, hogy több lesz belőle, jó lesz, de mégis gyorsan végetért. És nem hibáztatom, mert igazából őszinte volt velem. Szóval vigyázz, hogy ne szeress bele, mert ha így állt hozzád eleve, hogy nem akar komolyat, az nem valószínű, hogy változni fog.
2015. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A jó puncit én is nyalnám egész nap. De emögött valódi, mély érzelmeket sejteni, hát, több, mint ostobaság.
2015. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyit,hogy tetszel neki,mint nő.Vannak becézgetős pasik.
2015. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!